Olay fotoğrafın ardırdan...

Almanya'da eski kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık tarafından yönlendirilen bir klinikte ameliyat olan Gökhan ağır bir bedelle karşı karşıya kaldı. Gökhan Töre'nin operasyon sonrası dönüş süresinin uzaması Orman'ı çileden çıkardı. Yönetim kapalı kapılar ardında Gökhan'ın satılmasına karar verdi.

GÜNDEM 27.03.2016, 12:51 27.03.2016, 12:53
7280

 Beşiktaş'ta Gökhan Töre krizi yaşanıyor... Yıldız oyuncunun Almanya'da geçirdiği ameliyat sadece kulüp doktoru Sarper Çetinkaya'yı değil Başkan Fikret Orman'ı da çileden çıkarmaya yetti. Çetinkaya'nın İstanbul ve Basel'de önerdiği iki farklı doktora rağmen Gökhan Töre'nin eski kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık'ın yönlendirmesiyle Almanya'da bir klinikte operasyon geçirmesi kriz yarattı. Çetinkaya'nın görüştüğü uzmanlar böyle bir anjiyo için 1 ile 3 hafta arasında sahalardan uzak kalma süresi verirken Töre'nin Almanya'da geçirdiği operasyondan sonra ancak 15 günün ardından İstanbul'a dönebilecek olması ayrı bir gerginliğe neden oldu. Gökhan'ın Önder Özen tarafından getirilen ancak kulüpten ayrılırken Orman dahil birçok isimle sorun yaşayan aranlık'a gitmesi sonunu hazırladı.

EN UYGUN RAKAMI VEREN KULÜBE SATILACAK
TÜM bunlara Gökhan Töre'nin bir de Karanlık'la fotoğraf çektirmesi Başkan Orman'ın tepkisini daha da artırdı. Ayrıca Karanlık'ın, "Teşhis konulamadı. Yapılan tedavi oyuncuya zarar verdi" sözleri bardağı taşıran son damla oldu. Yönetimin İstanbul'a geldiğinde Gökhan Töre'ye para cezası vermeye hazırlandığı ortaya çıktı. Ayrıca sık sık sorun çıkaran Gökhan Töre'nin kendisi için en uygun rakam veren Avrupa kulübüne atılacağı gelen bilgiler arasında.

EN KRİTİK SÜREÇTE ORTALIKTA YOK

BEŞİKTAŞ'ta en kritik dönemde sakatlığını ileri sürerek yönetimin onay vermediği bir klinikte ameliyat olan Gökhan Töre ile sezon sonu yollar ayrılacak.
Yorumlar (10)
Goki 5 yıl önce
Yol verin gitsin bi cacık olmaz ondan o ahlak varken hiç bir baltaya sap olamaz o
Guti 5 yıl önce
Gökhan kaliteli bir oyuncu ama disiplimsiz tavirlari camiyamiza yakismiyor BESİKTAŞ büyük bir kulup buna yakismasi lazim egerki bu taşı kaldiramiyorsa kapida bekleyenlere satilmasi dogaldir
BJK 5 yıl önce
Beşiktaşın en çok ihtiyacı olduğu bir dönemde bu şekilde yok olup takımı yüz üstü bırakması gerçekten hiç hoş değil. Bağrımıza bastık, sevgimizi esirgemedik, hep destek olduk ama bunlarıda hak etmemiştik.
Yalnizkartal 5 yıl önce
Iki seneden beri ayni hareketler. Seni sen yapan Besiktastir cobuk unuttu götü kalkti yol verin gitsin. Ona deger verildigi gibi Kerime Oguzhana verilseydi onlarda star olurlsrdi. Demekki herkese ayni sekilde takimda önemsenmesi gerekiyormus digerleri Töreden fazla katki yaptilsr bu sene gitsin baska cöplükte ötsün
U13 5 yıl önce
5 para etmez adam gitsin
Zafer 5 yıl önce
Bjk ismiyle yazan.insAllah senin yeni stadin cevresinde gormeyiz.essek gibi dayak aticaz sana.biraz delikanli ol,utanmaz herif.
Cemal 5 yıl önce
Adali baskan,Besiktas Sampiyon! Orman istifa!
Hasan 5 yıl önce
Abi gitmesin yaa
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın