Oğuzhan'dan itiraf: "Bunu gördük..."

Beşiktaş, Gaziantepspor ile 1-1 berabere kalırken maçın ardından Oğuzhan Özyakup konuştu.

GÜNDEM 10.05.2015, 21:31
1371
Oğuzhan'dan itiraf:

Beşiktaş, Gaziantepspor ile 1-1 berabere kalırken maçın ardından Oğuzhan Özyakup yayıncı kuruluş mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Oğuzhan maça dair şunları söyledi:

"Maça iyi, baskılı başladık. Golü de bulduk rahatladık. Antep ilk yarı pas yaptı ama pozisyona giremedi. Enteresan bir gol attılar. İkinci yarı da baskılı başladık. Pozisyona da girdik. Golü çok atmak istediğimiz için belki de değerlendiremedik. Tamamen bizim kendi elimizdeydi, atamadık. Galatasaray maçını yenmemiz gerekiyor. Zaten farkındaydık. Olmayınca da olmuyor, bunu gördük."

Yorumlar (2)
serkanatlı 5 yıl önce
senin kalitende bir futbolcunun takıma bu kadar az katkısı olabilir.önce beyin,sonra yürek,sonra ciğer hepsini çalıştıracak sporcu,kendini parçalayacak çalışırken ve sahada karşılığını alacak.türkiye de kulüpler batıyor,birkaç tanesi hariç çoğu berbat durumda-buna karşı futbolcular inanılmaz ücretler karşılığında ya oynuyor ya oynamadan para alıyor.bunun sonu gelecek çok yakında,bu sürede aldığının karşılığını vermeyenler belki geriye bakıp vijdanları sızlar.
Kadir 5 yıl önce
Biliç saplantılarından kurtulamıyor.Dün Sosa'nın attığı korner ve faul sayısını hatırlamıyorum.Şu Ersan'ın yerine Atınç'ı koysaydı,eminim ki bir tane isabetli kafa vuruşu yapar ve tabelayı değiştirirdi.Bir de neden hep Olcay? Tüm topları ezdi.Kerim Frei'nin Olcay'dan nesi eksik?