Oğuzhan'ın aklını Arsenal çeliyor!

Yeniden Avrupa’ya dönmek isteyen Oğuzhan, Beşiktaş’a da para kazandırarak gitmek istiyor. Arsenal’in yakın markajı soru işaretlerini büyütüyor. Güneş, terapiyle onu eski formuna çıkartmaya çalışıyor.

GÜNDEM 08.02.2018, 02:23 09.02.2018, 03:27 kartalbakışı.com
674

Beşiktaş'ta kaptan Oğuzhan Özyakup’taki düşüş, son haftalarda bir toparlanma sürecine girse de hâlâ kafa karıştırıyor. Beşiktaş’ın iyi bir Oğuzhan’a en çok ihtiyaç duyduğu bu dönemde oyuncunun istenen düzeye gelmemesinin nedenlerini sorguladık. 25 yaşındaki yıldız orta saha ile ilgili kulüp içinden aldığımız bilgiler ‘kafasının karışık’ olduğu şeklinde. Yeni sözleşmesi hâlâ kamuoyuna ilan edilmeyen Oğuzhan Özyakup, özellikle Avrupa takımlarından gelen astronomik transfer teklifleri yüzünden ikilemde.

***

KIRMADAN, DÖKMEDEN GİTMEK!..

Avrupa’da futbol oynamayı kafasına koyan ve bu konuda yönetimden anlayış bekleyen Oğuzhan, sezon sonunda bitecek sözleşmesini de yenilemek niyetinde. Oğuzhan ayrılacak olsa bile Siyah-Beyazlı kulüple kesinlikle bir tatsızlık yaşamak istemiyor. Tecrübeli futbolcu, kaptanlığa kadar yükseldiği Beşiktaş camiasından el sıkışarak ayrılmak ve Avrupa’da ciddi şekilde boy göstermek istiyor. Oğuzhan özellikle eski takımı Arsenal’den kendisine gelen teklifi ciddi olarak değerlendirmeyi düşünüyor.

***

SON DÖNEMDE TOPARLANMA VAR

Şenol Güneş de sezon başından beri bir türlü istediği düzeye taşıyamadığı Oğuzhan’ı yeniden eski formuna döndürmek için yoğun çaba harcıyor. Tecrübeli çalıştırıcının oyuncusuyla baş başa görüşmeler yaptığı ve değerini sahaya koymasını istediği bildiriliyor. Bu görüşmelerden sonra Ozzie’nin toparlanmaya başladığı ve son maçlardaki görüntüsüyle iyi işaretler verdiği de ifade ediliyor. Ozzie’nin özellikle Bayern karşısında parlaması bekleniyor.

***

Kaynak: Akşam / Muhammed Güneroğlu

Yorumlar (2)
karakartal 3 yıl önce
ya kardeşim kim uyduruyor bunları arsenalin işi gücü yok aman oğuzhanı ayartalım diyecek millet bu habere ..... güler. güzel kardeşimn bak bi kez daha yazayım öğren 1400 motor olan bir araçla 3000 motor olan aracı yarıştıralım tabi 3000 motor geçer sen 1400 motordan ancak bu verimi alırsın yırtınsanda bu budur işte oğuzanın koşma şut atma fizik yapısı bu kadardır arsenal bütün bunları biliyordu oğuzhanın kapasitesinin bu kadarolduğunu fazla bir şey beklenilmeyeceğini senden benden daha iyi biliyorlardı onun için sana verdiler.oğuzhan 10metre karede geri pas sağa sola parelel pas yaparak 90 dakkayı dolduran bir oyuncu işin entresan tarafı yönetimin ve teknik heyetin bunu görmemesi saygılar
kartal 3 yıl önce
ulan bizdeki basın dünyada yok adamlar futbolcunun söylediğini geç niyetini biliyor kafasındaki planına bile yorum yapıyor vay be