Ocak'ta görüşürüz!

Yönetimden 3 yıllık zamlı yeni sözleşme talep eden Ryan Babel'e, Ocak ayı işaret edildi. Hollandalı yıldıza, 'Devre arasında oturur konuşuruz' mesajı gönderildi.

GÜNDEM 09.07.2018, 13:39 10.07.2018, 13:12 kartalbakışı.com

Yönetimden 3 yıllık zamlı yeni sözleşme talep eden Ryan Babel'e, Ocak ayı işaret edildi. Hollandalı yıldıza, 'Devre arasında oturur konuşuruz' mesajı gönderildi.

Kara Kartal’ın en etkili isimlerinin başında gelen Ryan Babel’in takımdaki geleceği belirsizliğini koruyor. Önümüzdeki sezon sonunda sözleşmesinin sona ereceğini hatırlatarak, yönetimden 3 yıllık zamlı yeni sözleşme talep eden Hollandalı futbolcunun bu isteği kabul edilmemişti.

Beşiktaş yönetiminin, yıldız futbolcuya, “Devre arasında oturur, konuşuruz” mesajını gönderdiği öğrenildi. Brezilya ve Hollanda’dan ciddi talipleri olan 31 yaşındaki futbolcu, geçtiğimiz günlerde kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da adeta yönetime rest çekmişti. Kariyerinde forma giydiği tüm takımlardaki fotoğraflarını tek tek paylaşan Babel, Beşiktaş formalı fotoğrafının ardından ‘Yolculuk devam ediyor’ ifadelerini kullanmış ve transfer sinyalleri vermişti.

Fanatik

Yorumlar (2)
aaaa 2 yıl önce
babele bu parafazla yaşş 31
Sahin 2 yıl önce
Satin gitsin iyi bir para. Kendini pepe le kiyasliyor. Bjk verdi teklifi kabul etsin bu yil sonuna kadar ayni para. Ve yil sonunda zam. 2.750 yeter .. yonetim para kazanacagim diye bunlara zam yapip bunlara verme. Primleri verdiniz sampiyonluk gitti.. bunun ceza olacak. Sampiyon olsak hadi 1 kupa kaldirdik parasini cikardik derdik. Yonetim satin gitsin ucuz alin para veren varsa satin gitsin. Vida gibi transfer yapin borcu kapatin tarih gecin. Cenk kazanilan paralar negredo love yaslilar verdiniz pepe hak eti. Oburler bos harcamis transferler. Ben olsam performans para veriririm. Gol karsili. Oyuncular dinc tutar prim kaldirdirdim. Gol atan defans yapan hepsine para. Hata yapan avcunu yalar oynamayan avcunu yalar. Oynayanlar da buyuk clube ve son macta hak etini vazla sini verirdim. Gol atan ve atiran ayni para verilsin. Defans pepe gibi oynuyanlar para verilsin. Verdi pas orani iyi olanlarda. Yilda 1 miljon carpi hak eti para. Oyuncular performans artar. Cenk gibi dunya takimlar satilmasin da kolaylik gosterecegimize. Arkdaslar ben bu yonetimi sevdim. Negredo bile bedava yolamiyorlar adam boya yiyip satacaklar. Larin bir kac bittirmeyin adam sans verilsin cenk 3 lig oyuncu dediniz cabuk unutunuz. Yonetim kesinlikle yasli oyuncu alma sampiyonluk gelir hama zarar baska bir sey gelmez. 3 buyukler 1 kupa icin buyukleri bittirdiler borc biraktilar. Yonetim bu kadar para kazanildi neden halen bjk borcu ayni durumda. Bu paralara neden halen bjk borclarini kapatmiyor. Transfer kazandimiz para yasli oyunculara gidiyor. Satsan satilmaz oynatsan oynamayanlari. Genc olsun yildizin parlatip satalim. 10 yil sonra biriken paralarla gercek yildizlar aliriz. Ha alt yapidan 1 tane oyuncu cikaramiyorsaniz yaziklar olsun. Ben olsam 10 tane cikaririm 2 yil icinde. Samet82sahin@hotmail.com email adres 2 yil cikarmasam 1 lira para almam.