O Gece Tekrar Döndü

Rumenler, Moti'nin gündeme oturan kaleciliğinin ardından ''Kadıköy Panteri''ne mikrofon uzattılar.

GÜNDEM 30.08.2014, 02:29
O Gece Tekrar Döndü

Steaua-Ludogoerts maçında kurtardığı iki penaltı Bulgar ekibinin Rumen stoperi Cosmin Moti'yi dünya futbolunun bir numaralı gündem maddesi haline getirdi.

Rumenler ise bu olayı "Kadıköy Panteri" Daniel Pancu'ya sordular. Pancu o geceyi; "Benim yaptığımla Moti'nin yaptığı bambaşka şeyler. O eldivenleri taktı ve penaltı kullandı. Ben ise (gülerek) sadece son 18 dakika Anelka, Van Hooijdonk, Alex ve Nobre gibi forvetlerden gol yememeye çalıştım. O gece bana Tanrı çok yardım ettiğini söyleyebilirim. Her top geldiğinde ben topun nereye gideceğini hissettim. Bazı zamanlarda Tanrı'dan size ekstra bir güç gelir ve hisleriniz gelişir. Ben kaleci olmayı çok sevdim. Aslını isterseniz bir daha hayata gelsem ve bir futbol kariyeri düşünsem kesinlikle bu kez kaleciliği seçerim" dedi.

Kaynak: Prosport

Loading...
Yorumlar (1)
umut can cabadan 5 yıl önce
pancu, bjk nin avrupada en çok gol atan yabancısı :) seviyoruz seni kalbimizdesin 2003 şampiyonluğu mimarları guinti nin önünde sen harikalar yaratıyordunuz, oğuzhan-veli-atiba nın yaptığını sadece siz ikiniz yapıyordunuz :)