'Ne efsaneler ıslıklandı' Mazaret Değil

Nihat Kahveci, Beşiktaş'ın maçı sonrası ses getiren tweetler attı.

GÜNDEM 20.03.2015, 01:10
1576
'Ne efsaneler ıslıklandı' Mazaret Değil

Beşiktaş ve A Milli Futbol Takımı'nın efsane oyuncusu Nihat Kahveci, Siyah-Beyazlı ekibin, Club Brugge'e 3-1 kaybettiği maçın ardından çarpıcı ifadeler kullandı. Kişisel Twitter hesabında müsabakaya ilişkin mesajlar paylaşan Kahveci, Siyah-Beyazlı taraftarların, kritik bir hataya imza atan milli kaleci Tolga Zengin'i ıslıklamasında bir sakınca olmadığını dile getirdi. Nihat Kahveci, "Islıklanmaya kimse kızmasın. Neler, ne oyuncular geçti buralardan ıslıklanan. Futbolun gerçeği bu. İyiysen alkış, kötüysen eleştiri. Herkes ne efsaneler ıslıklandı, mazeret değil bunlar" dedi.
Yorumlar (6)
umutcancabadan 6 yıl önce
böyle doğumgünü hediyesi olmaz olsun
tek suçlu isteksiz olan tolga-pedro-dembaba dır
blackeagle @ blacksee 6 yıl önce
Nihayet doğru yorum yapan biri çıktı . aferim arkadaş...
gururlan 6 yıl önce
başımıza ne geldıyse bılıç beyın yuzunden
Ahmet Özgür 6 yıl önce
Biliç gidene kadar bu takımı desteklemeyi askıya alıyorum, çünkü dün yaptığı hatalar ya kasıtlıydı, ya da bu adam görme engelli sahada ne olup bittiğini görmüyor..
pascal 6 yıl önce
ahmet özgür senve senin gibiler tutmasın bıraksın zaten bu takımı sizin gibi dönek bjk taraftarı olmaz
Hakan Güzgülleri 6 yıl önce
Şampiyonluk büyük ihtimalle kaçacağı için Biliç'e sezon sonu yol vermek şart. Ayrıca Tolga, Necip, Pektemek, Ersan, İsmail Beşiktaş'ın topçusu değiller. Trabzon'da bile kadroya giremezler bu kadar açık ve net. Ama şu da bir gerçek ki iyi oyuncularımız da var, onlar gibi 3-5 tane kaliteli transfer ve iyi bir hocayla çok büyük işler yapabiliriz.