'Ne Beşiktaş'ı ne de Beşiktaşlı bir kardeşimi...'

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, yarışın devam ettiği haftalarda yaptığı ve Beşiktaşlılarca eleştirilen "Biz şampiyon olacağız" sözlerine açıklık getirdi.

GÜNDEM 18.05.2016, 10:55 18.05.2016, 10:57
8219

 Fenerbahçe, Beşiktaş’ın 3 puan gerisindeyken “Şampiyon biz olacağız” sözünü dilinden düşürmeyen Volkan Demirel, son günlerin en çok konuşulan ismi olmaya devam ediyor. Siyah-beyazlıların yıldızı Oğuzhan Özyakup’un “Biz her karşılaşmadan sonra ‘Şampiyon biz olacağız’ şeklinde bir demeç vermedik” ifadeleriyle hedef aldığı kaptan, kendisini savundu.

Bu iddialı cümleleri camiasını ayağa kaldırmak ve iddialarını göstermek için kurduğunun altını çizen Demirel, yanlış anlaşılmaktan yakındı. Rakibi küçük düşürücü ifadeler kullanmadığını belirterek kendisini savunan başarılı file bekçisi, bu tip söylemlerin sporun her dalında yapıldığına da vurgu yaptı. İşte Volkan’dan inciler:
‘HEDEF HEP KUPA’
“F.Bahçe gibi büyük bir camianın kaptanıyım. Bizim gibi büyük kulüplerin hedefi her zaman şampiyonluktur. Ben de takımımı bu yarışta tutmak adına tabii ki iddialı sözler sarfedeceğim. Ben bu konuşmayı yaparken ne rakip takımı ne de onlardan bir futbolcu kardeşimizi hedef aldım. İddialı sözlerim sadece kendi takımım içindi. 
Gelen eleştirilere katılmıyorum. Benim yerimde kim olsa benzer veya aynı sözleri kullanırdı. Ben pazubandını koluma takıyorsam camiamı her zaman diri tutmak zorundayım. Teslimiyeti ne ben kabul ederim ne de takımım.”
Vatan
Yorumlar (4)
snilld 5 yıl önce
her ne kadar karaktersiz olsa da bu konuda hakli...
Volkan 5 yıl önce
Dansöz Volkan iyi kıvırıyorsun X-D
Semih 5 yıl önce
Volkanin yuzune soyliyebilirmisin? Cok zor bee, essek gibi dover seni,haberin olsun!
Edin seko 5 yıl önce
Tipini ziktiğmin ayusuuu