Nasıl bir kadro kuracaksınız?

Geleceği ile ilgili planları kafasında şekillendirmeye çalışan Mario Gomez, Kayserispor maçı öncesi yönetime bu soruyu yöneltti

GÜNDEM 02.05.2016, 06:47 02.05.2016, 06:49
1103

 Beşiktaş, 1000 Euro gibi sembolik bonservis bedeli ücreti ile aldığı ve satış haklarında pay sahibi olduğu Gomez'in kararını beklerken, Alman oyuncunun Kayseri maçından önce yönetime ilginç bir soru yönelttiği öğrenildi.

Alman Milli Takımı'nda EURO 2016'ya gitmesi beklenen Gomez'in yönetime, "Öncümüzdeki yıl hangi hedefleriniz var, nasıl bir kadro kurmayı düşünüyorsunuz?" diye soruduğu belirtildi. Golcü futbolcunun bu sorusunun Beşiktaş'taki planlarını konumlandırması açısından olumlu olarak değerlendirildi. Yönetimin ise Gomez'e 'Şampiyon olalım, Şampiyonlar Ligi'nde iddialı olacak bir kadro kuracağız' cevabını verdiği belirtildi.
SABAH

Yorumlar (3)
Kenan Özmen 4 yıl önce
Ş.L' nde iddialı olabilmek için, savunma hattı ve kalenin sil baştan yenilenmesi ve Ş.L tecrübesi olan oyuncuların alınması gerekir. Ayrıca tecrübeli, duran top kulllanabilen Mesut Özil, Ronaldinho tarzı bir forvet arkası, Aguero tarzı bir forvet, sol kanada Olcay' ın yerine bir oyuncu, Atiba' nın yerine ve yanına sağlam yırtıcı 2 ortasaha mutlaka alınmalı. Yoksa işimiz zor.
anadolu kartalı 4 yıl önce
kenan kardeşim sen takımına güven bu takım liğin en iyi takımı bunu kimse inkar edemez. tek sıkıntımız defans. defansa ve beke toplamda sağlam üç tane transfer yapılıp kaleyede boyko yu koyunca çok büyük işler yapar bu takım.
kartal 4 yıl önce
yalaaaan habeeeeer sabaaaaah