Muhammet Demirci Kayıplarda...

Beşiktaş ve Türk futbolunun gelecekteki en büyük yıldızları arasında gösterilen Muhammet Demirci İstanbulspor’da da umduğunu bulamadı.

GÜNDEM 02.06.2016, 10:09 02.06.2016, 10:12
6054

 İkinci yarı kiralık olarak gittiği 2. Lig ekibinden 256 dakika süre alabilen 21 yaşındaki futbolcu 2 kez kırmızı kart görürken sadece 1 gol atabildi.

7 yaşındayken Beşiktaş tarafından keşfedilen Muhammet Demirci bir dönem Barcelona tarafından istenmesine rağmen bu transfer gerçekleşmemişti. Beşiktaş alt yapısında kariyerini devam ettiren ve Beşiktaş A Takımı’na kadar yükselen genç oyuncu bekleneni karşılaşayamadı.

Beşiktaş’ın sözleşmesini feshettiği Muhammet Demirci sezon başında Belçika Ligi ekiplerinden Mouscron’a transfer olmuştu. Belçika’da da umduğunu bulamayan Muhammet hiç maça çıkamadan takımdan gönderildi.

Yeniden Türkiye’ye dönen Muhammet bu kez 2. Lig ekibi İstanbulspor ile anlaştı. Sarı-siyahlı ekip iyi bir sezon geçirmesine rağmen genç oyuncu 8 maça çıktı ve 2 kırmızı kart görerek hayal kırıklığı yarattı. 
Hürriyet
Yorumlar (5)
eses eses 5 yıl önce
la momo napacan futbolu bin ferrarine al yanina bi citir o disko senin bu bar benim gez senden cacigahiyar bile omaz bu saatten sonra
otel messisi 5 yıl önce
mami sen beşiktaşlıların gözü nuru iken,o göz nuruna çomak sokan karaktersiz birisin.
beşiktaşlılar senin için neler neler yaptı ama sen uçkuruğun uğruna gittiğin otellerde yumuşak et için sabaha kadar nöbet bekledin...hadi bakalım şimdi git onlara istediğin kadar gol at..
otel messi si...
kartal 5 yıl önce
mami bir düşün ama iyice düşünmeden kendine cevap verme sen bu hayattan ne istiyorsun, ALLAH'ın sana verdiklerine bak birde senin yaptıklarına.
Taci 5 yıl önce
bir şanş daha vermeli onu alıp şenol hocaya teslim etmeli. belki o adam edebilir. edersede hem beşiktaş hem de kendi kazanır.
gece kartalı 5 yıl önce
muhammede bir şans daha verilmeli. Şenol hoca onu kazanır. kaybetmek kolay önemli olan kazanmak.