Milli takım orta sahasına o hükmedecek

Son haftalarda müthiş bir form grafiği yakalayan Beşiktaş’ın yıldızı Tolgay Arslan için artık Türk Milli Takımı’nın kapıları da ardına kadar açıldı.

GÜNDEM 14.11.2016, 12:18 14.11.2016, 12:20
696
Milli takım orta sahasına o hükmedecek
Ümit Milli Takım seviyesinde oynarken önce Türkiye sonra Almanya’yı tercih eden ve bu nedenle istese de tekrar Ay-Yıldızlı formayı giyemeyen Siyah-Beyazlı futbolcuya Almanya’dan iyi haberler geldi.

Tolgay Arslan’ın Almanya Teknik Direktörü Löw’den, “FIFA’da gerekli tüm kolaylığı sağlarız” mesajını aldığı ve hukukçuların düğmeye bastığı öğrenildi. Mart ayında oynanacak milli maçlara kadar sorunların çözülmesi halinde Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in başarılı oyuncuyu kadroya almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Zira deneyimli hoca, Tolgay Arslan için, “Çok beğendiğim bir oyuncu. Onu aramızda görmek isterim. Hukuki işlemlerin çözülmesini bekleyeceğiz” ifadelerini kullanmıştı.
Yorumlar (1)
Gencer 4 yıl önce
Tolgay bence Alman Milli takımın seç.Bu dengesizlerin arasında bulunursan çok büyük bir irtifa kaybedersin.Terimin kadro seçimlerinde çok büyük hatalr var.Keyfine göre kadro belirliyor adam.Hiç bri futbolcu hakkında istatistik bile tutmuyor.Kaç maçtır Bundesliga'nın en iyi oyuncularından birisi olan Yunus mallı'yı kadroya almıyor.yarın bir gün Alman disiplini çerçevesinde bir konuşma yaparsın adam seni defterden siler.Türk futbolundan hiç bir şey olmaz kardeşim.