Mili Takım İçin Şok İddia!

Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'ın milli takım kadrosundan çıkarılması, soru işaretlerini beraberinde getirdi.

GÜNDEM 06.10.2014, 19:52
1771
Mili Takım İçin Şok İddia!

EURO 2016 Elemeleri'nde Cuma günü Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak milli takımımızda Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu sakatlık gerekçesiyle kadrodan çıkarıldılar. Bu iki oyuncu da hafta sonu Leverkusen formasıyla ligde Paderborn karşısında forma giyerken milli maçta sakatlık sebebiyle oynamamaları kafalarda soru işaretleri yarattı. 

Hatırlanacağı üzere geçen yıl Gökhan Töre'nin milli takım kampında Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu'nu silahla tehdit ettiği, birisinin ayağına, diğerinin ağzına silah dayadığı haberleri basında yer almıştı. Haberde, Hakan ile Ömer'in "Gökhan bir daha milli takıma çağrılırsa biz gelmeyiz" şeklinde Fatih Terim'e bir sitemde bulunduğu da iddia edilmişti. Fatih Terim de o olayın ardından Gökhan Töre'yi 11 ay milli takıma çağırmamıştı.

Gökhan Töre, Çek Cumhuriyeti ve Letonya ile yapılacak karşılaşmalar için aday kadroya çağrılınca gözler Ömer ile Hakan'a çevrilmişti. Hafta sonu Leverkusen formasıyla Ömer 90 dakika sahada kalırken, Hakan ise 87 dakika forma giydi. Bu iki oyuncunun Gökhan Töre'nin kadroda yer almasının ardından sakatlık gerekçesiyle milli takım kadrosundan çıkması şüpheleri daha da artırdı.

 

KAYNAK : FUTBOLARENA

Yorumlar (0)