MHK'da yeni dönem!

Zekeriya Alp'in istifasının ardından Merkez Hakem Kurulu başkanlığına gelecek isim belli oldu. Futbol Federasyonu, Yusuf Namoğlu'nu MHK başkanlığına getirme kararı aldı.

MHK'da yeni dönem!

Zekeriya Alp bugün düzenlediği basın toplantısında son kez kameralar karşısına geçmiş ve istifa ettiğini açıklamıştı.  

Alp'in istifasının ardından harekete geçen Futbol Federasyonu yönetimi, Merkez Hakem Kurulu başkanlığı için Yusuf Namoğlu ile temasa geçti. 

NTV Spor'a konuşan Namoğlu görüşmeyi doğrularken, federasyon yönetiminin görevi kabul etmesi yönünde ısrar ettiğini söyledi. 

Siyasetçi kimliğiyle de tanınan Yusuf Namoğlu 21 sene faal futbol hakemliği yaptı. Namoğlu, 2011 yılında da Merkez Hakem Kurulu başkanlığı görevini üstlenmişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
demirhan demir
demirhan demir - 4 yıl Önce

inşallah herkese eşit adaletle hakem ataması yaparlar hakemlere güven nasıl olur hakemlerde art niyet olmazsa olur hayırlısı olsun diyelim bakalım zaman neyi gösterecek göreceğiz.

ŞERAFETKOCASOY
ŞERAFETKOCASOY - 4 yıl Önce

hayırlı uğurlu olsun.zekariya alpden dahaiyi yapacağına inanıyorum.eskisinden beşiktaş çok zarar gördü.yüzsüz adamgitmedi hayret şimdi nasılgitti davul çalıyom.

Çakıroğlu
Çakıroğlu - 4 yıl Önce

Oooooooooohhh ne güzel,,,MHK nin başına süper bir cinconlu...Valla Sayın ULUÇ,u da Fedarasyon başkanı yaparsanız zerre kadar şaşırmam..

bülent
bülent - 4 yıl Önce

Adamin tipinde meymenet yokki. Bu ülkede hic mi emekli hakem yok? Cüneyt cakiri getirin. Yurtdisina egitim amacki aday gakem leri gönderin. Ama 3 büyük klüp bukadar baski yapiyorlar ki. Almanyada hakemligi ek olarak yapiyorlar. Adamlar gercek yasamda dr. Avukat vs. Karni tok olani getirin o tff den gelwn paraya tenezül etmez hic yoksa gs fb bjk karsi hakiyla calar korkmadan yok beni ezerler mac verdirmez korkusunda kalmaz

bülente
bülente - 4 yıl Önce

olm sen neyin kafasındasın la bjk nerde baskı yapabilmiş hakeme ?? ki dedgin kişiler tr de hakem az öğren sonra gel yorum yap.

tekin
tekin - 4 yıl Önce

cimbom amigosu geldi başa.2 hafta sonraki gs maçına şimdiden kaybedilmiş gözüyle bakabilirsiniz.