Metrobüsle Maça Giden Beşiktaşlı Kim?

İstanbul'da akşam saatlerinde yoğunlaşan yağmur yüzünden binlerce Beşiktaş taraftarı yarı yoldan geri dönerken, Beşiktaşlı bir yönetici maça metrobüsle gitti.

GÜNDEM 19.09.2014, 11:37
2297
Metrobüsle Maça Giden Beşiktaşlı Kim?

İstanbul'da akşam saatlerinde yoğunlaşan yağmur yüzünden binlerce Beşiktaş taraftarı yarı yoldan geri dönerken, siyah-beyazlı kulübün ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, karşılaşmanın oynandığı Olimpiyat Stadı'na güçlükle ulaştı.

Çebi, trafik ilerlemediği için özel aracından inip metrobüse bindi. Çebi'yi metrobüste gören Siyah-Beyazlı taraftarlar büyük bir şaşkınlık yaşadı. Çebi sonrasında ise taksiyle stada ulaştı.

Yorumlar (2)
aslanavcisi 6 yıl önce
helal olsun maça gitmek için kilometrelerce yürüyen yağmur çamur demeden soğukta kuyrukta bekleyen ezilme tehlikesi atlatan bizleri biraz olsun anlar böylece..
Serdar Yılmaz 6 yıl önce
Çabalayın, sık sık haber yapıp cilalayın bakalım parlayacak mı? Bir kaç yıl önce, TV'ye çıkıp, Quarezma Süreyya'nın üzerine işemiş, tesisteki kadın görevliye bilmem neresini göstermiş, ÖYLE DİYORLARRRR, ben öyle duydum diyerek Ahmet Çakar'ın programına meze etmemiş miydi bizi bu sayın yönetici?