Mete Vardar'dan Bursaspor'a taş

Beşiktaş futbol A takımdan Sorumlu yönetim kurulu üyesi Mete Vardar, Bursaspor maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 15.02.2015, 19:34
2146
Mete Vardar'dan Bursaspor'a taş

Mete vardar'ın açıklamaları şöyle;

"Lig liderliğini sürdürmek için önemli bir maçtı. Bursaspor ligin iyi ekiplerinden biri. Atatürk Olimpiyat Stadı’nda ilk galibiyetimizi aldık. Bursaspor’a teşekkür ederiz maçı burada oynattıkları için. 2-3 haftadır düşüş olduğu yönünde eleştiriler vardı takıma. Bugün iyi oynadık. Son saniyeye kadar baskı kurduk. Liderliğimiz sürüyor. Futbolcu ve teknik heyetteki arkadaşları tebrik ediyorum. Pedro Franco’ya Fernandao’nun yaptığı hareketin karşılığı kırmızı karttan fazlası olmalıyken sarı kart çıkmasını anlamadım".

Beşiktaş Yönetimi, sezonun ikinci yarısı başlamadan önce Atatürk Olimpiyat Stadı yerine başka stadyumlarda oynamak istediğini belirtmiş ve Bursaspor maçını Ankara'da oynamak istemişti. Ancak bursaspor yönetimi Ankara'da oynamayı kabul etmemiş ve maç Atatürk olimpiyat Stadı'nda oynanmıştı.

Yorumlar (1)
fatih 6 yıl önce
Bu galibiyet önümüze geçmek isteyen FENERasyona sonra taraf tutarak maç yöneten hakemlere boru gibi girsin sosanin golü verilmedi fernandaoya kirmizi çikmadi uzatmalarda demba ba nin golüde verilmedi halen maçi isteyip penaltiyla aldigimiz maç adil olmayip adi kararlar veren abitogluna girsin