Mertlik yaptık, oyuna gelmedik

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Yakup Aslan, Beşiktaş'la yaşanan Tolgay Arslan polemiğine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu...

GÜNDEM 05.02.2015, 12:43
1427
Mertlik yaptık, oyuna gelmedik

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Yakup Aslan, Beşiktaş'la yaşanan Tolgay Arslanpolemiğine ilişkin çarşıcı açıklamalarda bulundu.

Aslan, "Beşiktaş 'Biz daha büyük olduğumuz için Tolgay yarı fiyatına bizi tercih etti' dediler. Biz delikanlılık yaptığımız için Tolgay onlara ucuza gitti. Mertlik yaptık, oyuna gelmedik. Geri çekildik" dedi.

Siyah-beyazlılara yönelik sert sözlerine devam eden Yakup Aslan, "Biz büyük kulüp olduğumuz için bize geldi laflarını geçsinler" açıklamasını yaptı.

 

SABAH

Yorumlar (14)
asi ruh 6 yıl önce
hahayt kenarımın büyük takımı.
alper ılgaz 6 yıl önce
öyle
demba ba 6 yıl önce
bjk 3 kulvarda şampiyon
aslanavcisi 6 yıl önce
akıl var mantık var bizle kıyaslıyorlar kendilerini, şimdi ts ve balıkesir bi futbolcuya talip olsa futbolcunun tsyi seçmesi nasıl doğalsa böyle bir durumda da tolgayın bizi seçmesi de çok doğal ne var bunda.
007 6 yıl önce
büyük takimsan eyer git feneri sik bu hafta görelim büyüklügünü sallamayla olmuyor bu isler bizle ugrasma altimizda ezilirsin akilli olun biz varken siz daha tasaklarda sallaniyordunuz.
aseee 6 yıl önce
wayyyy delikanlı SİZ FB Yİ YENİN YETER
MERTLİK SİZE YAKIŞMAZ
ELALEMİN AYLAR ÖNCESİNDE ANLAŞTIĞI OYUNCULARI AYARTMAK KAREKTERİNİZ OLDU
BOŞ KONUŞMAYIN
B.j.k 1903 6 yıl önce
Bak yakup efendi Beşiktaşla trabzonu kıyaslaman için daha trabzonun kırk bin fırın ekmek yemesi lazım.ışte gördün tolgayı aradaki farkı bildiği için daha çok para teklif ettiginiz halde futbolcu Beşiktaşı seçti. trabzon şunu anlamalı artık Beşiktaşla trabzon arasındaki fark,evler ile kıyasla:Beşiktaş bir gökdelen trabzon sadece bir
çadır.araba ile kıyasla:Beşiktaş en modern bir yarış arabası.
trabzon sadece bir inek arabası.Havada kıyasla Beşiktaş aya uçan bir raket trabzon ise sadece balon gazı.Denizde kıyasla:Beşiktaş en büyük bir filo trabzon ise sadece bir kayık.Hayvanlarda kıyasla:Beşiktaş bir Kartal trabzon ise sadece bir hamsi.İlk önce Beşiktaşı ağzına almadanda destur de bundan sonra.
CastieL 6 yıl önce
Çakma James Bond seni! tipe bak hizaya geç!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın