Mert oparesyonu

Siyah-beyazlılar, bonservisi elinde olan ve G.Saray'ın da istediği Mert Günok'a senelik 1 milyon euro'dan 5 yıllık sözleşme önerdi.

GÜNDEM 16.06.2015, 03:24
1053
Mert oparesyonu

Beşiktaş yönetimi '1 numara' operasyonuna başladı. Teknik direktör Şenol Güneş'in "Kaleci takviyesi düşünmüyorum" demesine rağmen, F.Bahçe kulübünün milli file bekçisi Mert Günok'u 'serbest' bırakmasının ardından düğmeye basan siyah- beyazlılar; 26 yaşındaki kaleciyle hemen temasa geçti. İki nci Başkan Ahmet Nur Çebi, bizzat Mert Günok'u arayarak, Beşiktaş forması giymek isteyip istemediğini sordu. Mert'in de Fenerbahçe olmayacaksa Beşiktaş forması giymek istediğini, milli takım kalesine kadar yükseldiğini bu dakikadan sonra kimsenin arkasında yedek beklemek istemediğini belirttiği öğrenildi. 

YÜZ YÜZE GÖRÜŞME BUGÜN 
Mert'in bu sözlerinin ardından İkinci Başkan Ahmet Çebi'nin, Mert'in menajeri Batur Altıparmak'la bugün için randevulaştığı, milli kalecinin siyah- beyazlı takıma imzasının bu hafta sonuna kadar netleşeceği bildirildi. Beşiktaş'ın Mert'e yılda 1 milyon euro'dan 5 yıllık sözleşme teklif ettiği ifade edildi. Bu arada Mert'in menajeri Altıparmak, "Yurt dışı seçeneği de var, gelecek tekliflere göre bir yol izlemeyi planlıyoruz" açıklamasını yaptı.

 

DEV ZİRVE ANTALYA'DA


Beşiktaş yönetimi, transfer zirvesini Antalya'da gerçekleştirecek. Antalya'da tatilini sürdüren Şenol Güneş ile İkinci Başkan Ahmet Çebi'nin her gün görüştükleri; Dış Transfer Sorumlusu Erdal Torunoğulları'nın da hafta içinde Antalya'ya giderek Çebi ve Güneş ile durum değerlendirmesi yapacağı öğrenildi.

Yorumlar (6)
hamit 6 yıl önce
yurtdisi secenegi varmis. Yurtdisindan gelecek teklifler yunanistan'dan avusturya'dan isvec'ten olur. Sanki madrid'e gidecek arkadas ya. Yalniz bunu alirsak belki Tolga aglakindan kurtuluruz sirf onun icin bile evet gelsin derim.
ALİ 6 yıl önce
ya arkadaş bu adam fenerde ne yaptışta,alınmaya calısılıyor,sırf genc dıye bır kalecı alınmaz,fenerde krıtık zamanlarda kAleye gectide ne oldu,fener ışık gorseydı bırakırmıydı sizce,lütfen sacma sapan transferlere bir son verin,tosic gibi abuk subuk transfer yapacaksanız hiç yapmayın,demirören zamanını anımsatıyorsunuz zira
AOK 6 yıl önce
BU kaleci islenmesi gereken hammadde.. Iyi islenirse potansiyel var..
fuat 6 yıl önce
RAKİBİNİN İSTEMEDİĞİ ADAMLARI ALARAK BÜYÜK TAKIM OLUNMAZ!CÜK KAFALILAR!!!!
5kule 6 yıl önce
Bu adamla görüşmek transfer pazarlığı yapmak bile büyük rezillik utanç kaynağıdır.Rakibinin istemediği adam için bir de dev zirve diyorlar.Bakalım daha neler göreceğiz.Ne diyeyim inşallah gelir de başarısız olunca yönetimin olmayan kredisi sıfırlanır da bir an önce defolur giderer
beşiktaşlı81 6 yıl önce
daha genç,potansiyel var diysonuz adam 26 yaşına gelmiş.courtoıs 19 yaşında atletico yu sırtladı,belçika milli taakım 1.kalecisi ve şu an chelsea da. anlatın aq anlatın