Menajeri Konuştu! Sosa Görüşme Yaptı

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Jose Sosa, tatilini geçirmek için gittiği ülkesi Arjantin'de transfer görüşmesi yaptığı ortaya çıktı.

GÜNDEM 15.06.2015, 11:54
5519
Menajeri Konuştu! Sosa Görüşme Yaptı

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Jose Sosa, tatilini geçirmek için gittiği ülkesi Arjantin'de transfer görüşmesi yaptığı ortaya çıktı.

Tatili sırasında eski takımı Estudiantes'in kulüp başkanı Juan Sebastian Veron ile görüşme yapan Jose Sosa'nın Arjantin'e dönmeyi çok istediğini ifade ettiği ve "Beni alın" dediği iddia edildi.


Arjantin basını hem başkan Juan Sebastian Veron'un hem de teknik direktör Gabriel Milito'nun 29 yaşındaki orta saha oyuncusunu takımda görmek istediklerini iddia ederken yıldız oyuncunun menajeri Favio Bilardo da açıklamada bulundu.

Favio Bilardo, "Sebastian onu her zaman istedi. Onu her zaman dönmesi için teşvik etti. Her şey olabilir ama Sosa'yı transfer etmek isteyen ya da görüşmek isteyen varsa önce uçağa binip Türkiye'ye gitmeli çünkü transferde son sözü söyleyecek olan Beşiktaş" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (12)
hoyratkartal 6 yıl önce
Sosa kaybedilmeyecek oyuncu değil ama değerini bulursa. Kiralık vs çok komik şeyler !!!! Versinler 5 milyon euro alsınlar. Takıma adapte etmişsin. Yıllardır en büyük problemin 10 numara. Takımın forvetine top taşıyamıyorsun. Gidip bide bu işi yapan az sayıda futbolcundan birini üç kuruşa bırakacaksın. Olacak iş değil arkadaş. Diğer taraftan gidene de git demeyeceksin. Çözüm iyi bir paraya yada o takımda geleceği parlak biri ile takasla verilebilir.
tokatlı 6 yıl önce
değeri bulunursa satılmalı ama ikna edici bir para olmalı
Nedim 6 yıl önce
Kesinlikle yildiz degil. 2. Sinif bir oyuncu. Bir faydasi olmadi. Ceksin gitsin. Yani bir Quaresma nin tek bacagi etmez! Iste gercek!
grkan 6 yıl önce
q7 ile kıyaslamanız saçma, q7de dripling hız oyun zekası, pas , orta, uzun pas , kavisli paslar ortalar, şut, kısacası her şey daha üstün, sosada olup q7de olmayan tek özellik yönetime yağ çekme
BJK1903 6 yıl önce
bize maç kazandıracak oyuncular lazım.yollayın gitsin
Kara 6 yıl önce
10 milyon EUR yu getirsenler ve alsınlar.
kafa 6 yıl önce
kiralık haberini hangi kafayla yapıyorlar anlamıyorum, ilk 11 oynayan, geçen sezon alınmış, takımın en kalite oyuncularından birini niye kiralık verelim? üstelik transfer kısıtlamamız da varken?
bjkkk 6 yıl önce
15 e dembaba yı 5 ede sosayı sat francoyla josue takas olsun elinde kalan 20 milyon euroyada şener skartel vlaar knoplyanka guidetti alınır (sadece skartel ve şenere bonservis verirsin ikisine toplam8 versen 12 m.euro yine kardayız)7-8 milyon euro civarındaa papis cisse alınır al sana transfer politakası
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın