Mehmet Ekici'yi takımda görmek zul gelir

Beşiktaş Kulübü Eski Yöneticilerinden Ahmet Akpınar, siyah-beyazlı ekibin gündemine dair açıklamalar yaptı. Radyospor'da yayınlanan Haber Aktif programında Emrah Karalinç ile İlker Koç'un sorularını yanıtlayan Akpınar, Mehmet Ekici konusunda da konuştu.

GÜNDEM 26.01.2017, 21:40 26.01.2017, 21:44 kartalbakışı.com
5238
"Ekici'yi takımda görmek zul gelir"
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'nın Mehmet Ekici transferinde Beşiktaş ile anlaştıklarını açıklamasını değerlendiren Akpınar, "Mehmet kaliteli bir oyuncu olabilir. Ama, 'Fenerbahçe'den başka bir takımda oynamam' diyen birini Beşiktaş'ta görmek bana zul gelir. Burada Beşiktaş yönetimini hatalı buluyorum." diye konuştu.

"Ersan ve Ba transferleri sevindirici"
Beşiktaş'ın son dönemde eski oyuncularına yönelmesini de yorumlayan Akpınar,  "Ersan bu kulübün, Beşiktaş'ın evladı. Sağlıklı iken Beşiktaş'a katkı yapacaktır. Demba Ba da bir aksilik çıkmazsa katkı yapacaktır. Bence Beşiktaşlılar bu transferlere sevinmiştir. Hayırlı olsun." dedi.

"Beşiktaş şampiyon olur"
Süper Lig'deki şampiyonluk yarışı  hakkında ise Akpınar, "Evet, Başakşehir saygıyı hak eden bir çıkış  yaptı. Ama ben Beşiktaş'ın kaliteli kadrosuyla şampiyon  olacağını düşünüyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Ajansspor
Yorumlar (2)
kartal 4 yıl önce
ahmet efendi kardeşim adamlar elimizden topuzu ki (aldıklarına iyi ettiler) aldılar bir tane eski yeni yöneticileri çıkıp senin gibi konuşmadı sana zul gelirse sen seyretme senin ki kaçmak neden mi büyük olmaktan. bak büyüklük bizim ligimizde şu ayarda seyreder kabul edelim etmeyelim tutumu yiyen keçeden pekmez kaçırır bilmem anladın bu bizim ligimizde ülkemizde düsturdur doğru veya yanlış.
Berlin Kartalı 4 yıl önce
Rakibini güçlendirecek transferi engellemekde bir stratejidir.