Mehmet Ekici için ilk görüşme olumlu

Mehmet Ekici’ye karşılık Kerim Frei ve Ömer Şişmanoğlu’nu isteyen Trabzonspor’a Beşiktaş yönetimi ” transferleri yaparsak takası gerçekleştirebiliriz” cevabını verdi.

GÜNDEM 01.01.2017, 15:40 01.01.2017, 15:44 kartalbakışı.com
4105
İlk görüşme olumlu geçti
Üç büyükler, Trabzonspor ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Mehmet Ekici için kıyasıya bir rekabet içerisinde. Trabzonspor’la sözleşmesini uzatmayacağını açıklayan Ekici için, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, Trabzonspor’un kapısını çaldı. Galatasaray ve Fenerbahçe’nin ardından Trabzonspor ile Ekici için görüşen Beşiktaş, ilk görüşmeyi olumlu geçti. Bordo Mavililerin bu transfer için para yada takas seçeneklerine olumlu yaklaştığı, takas için Kerim Frei, Olcay Şahan ve Ömer Şişmanoğlu isimlerinin gündeme geldiği belirtildi.

Ekici’ye karşılık Kerim ve Ömer 
Mehmet Ekici’ye karşılık Kerim Frei ve Ömer Şişmanoğlu’nu isteyen Trabzonspor’a Beşiktaş yönetimi ” transferleri yaparsak takası gerçekleştirebiliriz” cevabını verdi. Her iki tarafın transfer döneminde bir kaç kez daha masaya oturup anlaşma yolları arayacağı belirtiliyor.

Son karar Güneş’in 
Bu gelişmelerle birlikte, gözler Şenol Güneş’e çevrildi. Mehmet Ekici ve takas olacak oyuncular hakkında son kararı verecek olan Şenol Güneş’in yönetimle sık sık transfer konusunda görüştüğü biliniyor. Şenol Güneş faktörü, Akyazı Stadyumu’nun açılışına Beşiktaş’ın çağrılması ile iki kulübün arasında zirveye çıkan iyi ilişkiler yüzünden transferde Beşiktaş’ın bir adım önde olduğu söyleniyor.

Sabah
Yorumlar (3)
Yanlizkartal 4 yıl önce
Kerimi vermeyin. Ömerle Olcay sahani gönderin. Kerim bizim gelecek vaad eden oyuncularimizdan
bjkbjk 4 yıl önce
Şu Olcayı verin de kurtulalım isteyeni de yok ,en sonunda taraftarın gazabına uğrayacak o zaman durmaması gerektiğini anlayacak.10 numara elinde ızdırap çekiyor
kartalim 4 yıl önce
sismanoglunu verin yeter,adam zaten sene sonu serbest(trabzon acisindan bakinca sismanoglu iyidir)