Maxi Pereira'dan yanıt geldi

Benfica’da forma giyen Maxi Pereira, Beşiktaş’ın yaptığı teklife yanıt verdi.

Maxi Pereira'dan yanıt geldi

Benfica’da forma giyen Maxi Pereira, Beşiktaş’ın yaptığı teklife yanıt verdi. Siyah-beyazlı kulübün önerisini çok cazip bulan 30 yaşındaki Uruguaylı sağ bekin, menajeri aracılığıyla gönderdiği yanıtta, “Teklifiniz için çok teşekkür ederim. Uzun zamandır Benfica’da oynuyorum. Burada çok mutlu olduğum için geleceğimle ilgili önceliğimi kulübüme vermek zorundayım. Eğer Benfica benimle sözleşme uzatmak isterse Portekiz’de kalacağım. Aksi durumda ise Beşiktaş’ta oynamayı isterim. Size en kısa sürede yanıt vereceğim” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Pereira’nın, Benfica’da kalma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünen Beşiktaşlı yöneticilerin, Helsinborg’da top koşturan Emil Krafth ve kulübüyle yürütülen görüşmelere hız verdiği belirlendi. Siyah-beyazlıların, 20 yaşındaki yetenekli oyuncu ve kulübüyle yaptığı görüşmelerin olumlu biçimde sürdüğü kaydedildi. Krafth transferini bitirmeye çalışan Beşiktaş’ın, Martin Linnes seçeneğini de masada tutmaya devam ettiği aktarıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
doğuştan kartal
doğuştan kartal - 4 yıl Önce

Ne sağ bekmiş tam yılan hikayesi

Soccer 1903
Soccer 1903 - 4 yıl Önce

Linnes yarin borsada.

ysnylmz
ysnylmz - 4 yıl Önce

sağ beke kaderabek veya krafthı alın. Serdar şu anda idare ediyor,parayı(varsa tabi::)) çift yönlü orta sahaya harcayın veya Chelse gibi üst düzey klüplerden Obi mikel, Ramires vs. tecrübeli bir futbolcu kiralayın...