Mas'tan son dakika golü!

Beşiktaş’la yıllık 2 milyon Euro’ya anlaşma sağlayan Arjantinli sol bek, son anda kulüpten imza parası istedi. Yönetim, bonservisi elinde bulunması sebebiyle oyuncunun menaceriyle yeniden pazarlıklara başladı.

GÜNDEM 04.06.2016, 03:23 04.06.2016, 03:25
906

 Yeni sezon öncesinde takıma yeni bir sol bek kazandırmak için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, bu doğrultuda Arjantin Ligi ekibi San Lorenzo’yla sözleşmesi sona eren Emmanuel Mas’ı gündemine almıştı.

27 yaşındaki futbolcunun menacerini İstanbul’a getiren yönetim, 2 milyon Euro’luk yıllık ücret ve 3+1 yıllık sözleşme konusunda anlaşma sağladı.

Bu gelişme sonrasında resmi imzaları atmaya hazırlanan Kartal’a, Mas’ın cephesinden gelen ikinci bir talep şok etkisi yarattı. Tecrübeli futbolcunun, bonservisi elinde bulunması sebebiyle son anda 2,5 milyon Euro’luk imza parası istemesi sonrasında görüşmeler durma noktasına geldi.
Yorumlar (2)
KAMİL 5 yıl önce
james rodrigezden daha iyi biri EDWİN CARDONA geliyor gelecek iki yıl içersinde patlayacak çok iyi yerlerde olacak barcelona real madrid çok iyi takımlarda olacak geç olmadan alabilirsek çok iyi olur
Mehmet 5 yıl önce
Adamın 2017 ye kadar sözleşmesi var.. yalan haber yapıyorlar