'Mart ayı transfer yapan tek kulübüz'

Beşiktaşlı yöneticiler; Caner, Ersan ve Demba Ba'nın takıma katılmaları için bu yorumu yaptı: Kartal'ın Mart transferleri

GÜNDEM 03.03.2017, 08:12 04.03.2017, 08:20
1465

Siyah-beyazlılar sakatlıktan çıkan üç yıldızın sezonun kalan bölümünde takıma çok büyük güç katacağına dikkat çekti, “Mart ayında transfer yapabilen tek kulüp biziz! Devre arasında iyi ki Ersan Gülüm ve Demba Ba’yı almışız” dedi.

Süper Lig ve UEFA Avrupa Ligi’nde emin adımlarla hedeflerine ilerleyen Beşiktaş’ta, Ersan Gülüm’den sonra Caner Erkin ve Demba Ba’nın da takıma katılacak duruma gelmeleri moralleri biraz daha yükseltti.

Yetenekleri ve tecrübeleriyle geçmişte siyah-beyazlı takıma çok büyük güç katan üç futbolcunun form tutmaya başlamaları, siyah-beyazlı yöneticilerin yüzünü güldürdü. Bu durumdan büyük memnuniyet duyan Beşiktaşlı idarecilerin kendi aralarında, “Mart ayında transfer yapan tek kulüp biziz!” diye konuştukları ortaya çıktı.

Ersan’dan sonra Caner ve Demba Ba’nın da kısa süre sonra forma giyebileceğini belirten siyah-beyazlıların, “İyi ki devre arasında Ersan Gülüm ve Demba Ba’yı almışız. Artık iki kulvarda şampiyonluk hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Böylesine tecrübeli isimler, takıma mutlaka katkı sağlar” ifadelerini kullandıkları bildirildi.

Bu arada lig bitmeden Caner’in bonservisini Inter’den almaya karar veren Beşiktaş Yönetimi, Ersan ve Demba Ba konusunda bu oyuncuların performansına göre hareket edecek. Siyah-beyazlılar sezonun kalan bölümünde beklentilere yanıt vermeleri durumunda bu futbolcuları bonservis bedeli ödemeden kadroya katmanın planlarını yapıyor.

Sezon başında RB Leipzig’den kiralanan ve son dönemde ortaya koyduğu futbolla Teknik Direktör Şenol Güneş’in gözüne giren Atınç Nukan için de ligin sonu beklenecek. Siyah-beyazlılar, Güneş’in olumlu rapor vermesi halinde genç stoperi bir yıl daha kiralamaya çalışacak.

Milliyet

Yorumlar (0)