Mario Gomez isyan çıkarttı!

Beşiktaş, Fiorentina'nın yüksek maliyeti nedeniyle elden çıkarmak istediği Mario Gomez'in transferini bitirmek üzere. Resmi imzaların Salı ya da Çarşamba günü atılması bekleniyor.

GÜNDEM 18.07.2015, 10:01
4508
Mario Gomez isyan çıkarttı!

BeşiktaşMario Gomez'in transferinde geri sayıma geçti.Fiorentina'nın vergilerle birlikte iki yıllık maliyeti 22 milyon Euro'yu bulan Alman golcüyü elden çıkarmak istediği belirtildi. 

Ayrıca İtalyan ekibinin Chelsea'den satın alma opsiyonu ile kiraladığı Mohamed Salah'ın bonservisini almayı planladığı ancak Mısırlı yıldızın, "Oynayan, golleri atam benim. Ama Gomez benden iki kat fazla para kazanıyor" diyerek isyan bayrağını açtığı öğrenildi. 

İKİ SEÇENEKLİ TEKLİF


Mario Gomez için toplamda 11 milyon Euro bütçe ayıran Beşiktaş ise Fiorentina'ya "İsterseniz bu rakamı kabul edin, futbolcunun parasını siz ödeyin. Ya da size 5.5 milyon Euro verelim. Futbolcuya ödemeyi biz yapalım" teklifinde bulundu. 

30 yaşındaki Alman santrfor, İtalyan ekibinden yıllık 5.5 milyon Euro kazanıyor. Beşiktaş ise üç senelik kontrat önerdiği yıldız oyuncuya yılda 3 milyon Euro ödemeyi planlıyor. 

Fiorentina'nın siyah-beyazlıların teklifini kabul etmeye yakın olduğu ve imzaların Salı ya da Çarşamba günü atılabileceği bildirildi. 

Yorumlar (3)
demirhan demir 6 yıl önce
bu yönetim hoşuma gidiyor önce alacağı oyuncunun değerini düşürüyor sonra pazarlık yapıyor tam galerici esnafı taktiği ama şimdiye kadar hep tuttu.
under.. 6 yıl önce
Mısırlı yıldızın, "Oynayan, golleri atam benim. Ama Gomez benden iki kat fazla para kazanıyor" diyerek isyan bayrağını açtığı öğrenildi.

gülmekten karnım ağrıdı arkadaş yok böle bişey.
harbi herkes senarist olmuş :)
Coskun 6 yıl önce
Bu yonetim ancak Saf, kerizlerin hosuna gider! Akli basinda olanlarin degil!