Mario Gomez'den flaş transfer hamlesi

Mario Gomez'in menajerinin, futbolcunun başka takımlara transferini gerçekleştirmek üzere İtalyanlara başvurduğu ve kontratı feshetme talebi ilettiği ortaya çıktı.

GÜNDEM 22.04.2016, 19:47 22.04.2016, 19:48
4957

 Beşiktaş'ın Fiorentina'dan kadrosuna kattığı Mario Gomez, geleceğiyle ilgili önemli bir adım attı. Yıldız futbolcu dün yaptığı açıklamalarda, geleceğinin siyah-beyazlı ekipte olup olmadığının henüz belirsiz olduğunu belirtmiş, 22 Nisan'da sona eren opsiyona dikkat çekilmişti. 

 
İtalyan basını oyuncunun menajeri ve avukatları aracılığıyla Fiorentina'ya başvurduğunu bildirdi. La Nazione gazetesinin haberine göre oyuncunun menajeri Uli Ferber, İtalyan ekibinin kapısını çaldı. Gomez'in kontratının feshedilmesini ve oyuncunun serbest kalmasını istedi. 
 
Menekşeler kabul etmedi 
Gerçekleştirilen bu girişimin, futbolcunun rahatça başka takımlara transfer olabilmesi adına yapıldığı belirtildi. Ancak mor menekşeli kulübün, oyuncunun menajeri tarafından getirilen öneriyi geri çevirdiği ifade edildi. 
 
Transferden para bekliyorlar  
Fiorentinalı yöneticilerin golcü oyuncunun Türkiye'de kalmayacağını düşündükleri, dolayısıyla oyuncunun yeni transferinden para kazanma beklentisiyle bu yönde bir tavır takındıklarının altı çizildi.      
 
Ayrılırsa ilk adresi...
Mario Gomez'in başka takımlara transferi ancak Fiorentina üzerinden mümkün olabilecek. Beşikta ile İtalyan ekibi arasındaki anlaşmaya göre Alman yıldız, siyah-beyazlılardan ayrılmak isterse ancak Fiorentina'ya dönebiliyor. Bu yüzden oyuncunun başka bir takıma transferinde mor-menekşeler söz sahibi konuma geliyor. 
Yorumlar (5)
hayrullah biçer 5 yıl önce
seneye bu adamdan hayır gelmez gibi geliyor bana. arenada ilk golü atmış efsane olmaya aday bir oyuncu. bu değerleri önemsemeyip giderse gitsin.
Lucas Gelseydi Daha Fazla Beslenirdi 5 yıl önce
Adamı besleyecek yeterli oyuncumuz yok, Caner, Ben Arfa yada Robben mutlaka alınmalıdır.
besiktas 5 yıl önce
Gomez italyaa donmez ya seve seve yada seve seve besiktasta oynayacak
BJK 5 yıl önce
Adamlarda kerizdi feshediceklerdi zaten bizimle yaptıkları anlaşma gereği kafalarını duvardan duvarlara vuruyorlardır.
Kartalkafa 5 yıl önce
Hiç kafalarını vurduklarını sanmıyorum gomez fiorentinada bitmişti zaten adamı tekrar Beşiktaş ve Şenol Güneş varetti