Marcelo, Skrtel’e kafa atmadı

Beşiktaş kulübü, sarı lacivertlilerin, “Marcelo, devre arasında koridorda Skrtel’e kafa attı” iddiasının gerçek olmadığını belirtti. İşte siyah beyazlıların derbideki iddialara yanıtları:

GÜNDEM 07.02.2017, 03:58 07.02.2017, 22:24 kartalbakışı.com
2058

-Tosic’e verildiği gibi Van Persie’ye de verilmeliydi

Sahada iyi niyetli bir rakip yoktu. Biri top oynamaya çalışıyor, diğeriyse malum... Eğer kırmızı kart verilecekse, Tosic’e verildiği gibi Van Persie’ye de verilmeliydi. Fakat olaylar o noktaya gelene kadar da herkes ne olup bittiğini net bir şekilde gördü...

-Dondurulan görüntüyle algı yaratılıyor.

Televizyon görüntülerine dikkatlice bakın. Teknik direktörümüz Şenol Güneş’in üzerine Simon Kjaer yürüyor. Hocamız da haliyle üzerine doğru gelen Kjaer’i itiyor. Ama kesinlikle boğaz sıkma durumu söz konusu değil. Dondurulan görüntüyle algı yaratılıyor.

-Marcelo, Skrtel’e kafa atmadı

Koridorlarda karşılıklı olarak iki takım oyuncuları arasında bir itiş kakış vardı. Ancak, kalkıp, “O buna vurdu, bu ona vurdu” diye suçlamalarda bulunmak doğru değil. İddialar külliyen yalan. Oyuncumuz Marcelo, Skrtel’e kafa atmadı.

-Kimse stadımıza kartsız giremez

Bizim stadımızda herkesin akreditasyon kartı vardır. Kimse stadımıza kartsız giremez. Şayet kartsız veya kaçak giren varsa Türkiye Futbol Federasyonu temsilci ve gözlemcileri bunları raporlarına yazarlar ve o zaman da gereği neyse, o yapılır.

Hürriyet

Yorumlar (0)