Maradona mı Alıyoruz!

Sportif Direktör Önder Özen’in ‘Mutlaka alınmalı. 7 milyon dolara biter’ diye rapor verdiği Lanzini’nin fiyatı Beşiktaş talip olunca 10 milyon dolara çıktı. Yönetim de, “Maradona mı alıyoruz” tepkisi gösterdi.

GÜNDEM 19.08.2015, 11:56
173
Maradona mı Alıyoruz!

BEŞİKTAŞ’IN Vodafone Arena’ya dünya yıldızı getirme projesi zoragirdi. Uzun süredir Sportif Direktör Önder Özen’le, Teknik DirektörBilic’in takibinde olan ve alınması için girişimlerde bulunulanArjantinli Lanzini’nin fiyatı tavana vurdu. Özen’in hazırladığı raporda,“Mutlaka alınmalı. 7 milyon dolara bitirilir” dediği Lanzini’ninfiyatının pazarlıklar sonucu 4 milyon dolara bitirileceği öngörülüyordu.Ancak gelişmeler beklendiği gibi olmadı. Arjantin kulübü River Plate,Lanzini’nin fiyatının 10 milyon dolardan 1 kuruş aşağı olmayacağınıaçıkladı.

HİSSELİ TRANSFER GÜNDEMDEBaşkanRodolfo D'Onofrio, Beşiktaş'ın “10 milyon Dolar'dan bir Cent bile aşağıinmem” diyerek bu konudaki tavrını net şekilde gösterdi. Arjantinbasını ise en fazla 7 milyon dolara kadar yükselen Beşiktaş’ın buşartlarda oyuncuyu almaya yanaşmadığını yazdı. Beşiktaş yönetimin içindede sert tartışmalara yol açan Lanzini transferi için bir yöneticinin,“Maradona alıyoruz” diyerek karşı çıktığı biliniyor. Beşiktaş’ınçözüm için oyuncunun bonservisinin tamamını değil, bir bölümünü almakistediği iddiaları da var.
Yorumlar (0)