Mandzukic için kıran kırana pazarlık

Beşiktaş 30 yaşındaki golcü için İtalyan kulübüyle temasa geçerken 7 milyon Euro isteyen Hırvat starı iknaya çalışacak. Listede ayrıca Palmerias'ta oynayan Dudu var..

GÜNDEM 05.04.2017, 07:45 06.04.2017, 07:27
3178

Beşiktaş gelecek sezon için öncelikle forvet transferine yöneldi. Aboubakar'ın sık sık kırmızı kart görmesi nedeniyle bu oyuncuyu satın almayı düşünmeyen yönetimin ilk sıraya Juventus'ta forma giyen Mario Mandzukic'i aldığı öğrenildi. 2 sezondur Juventus'ta forma giyen 30 yaşındaki golcü için Juventus'la bir ön görüşme yapan yönetimin önemli ilerlemeler sağladığı belirtildi. Hırvat yıldızın menajeriyle de bir araya gelen yöneticilerin bu oyuncu için 7 milyon Euro yıllık istenmesi nedeniyle görüşmelerin şimdilik tıkanma noktasına geldiği öne sürüldü.

Beşiktaş eğer Mandzukic'in istediği rakamı aşağıya çekebilirse bu transferi gerçekleştirme ihtimalinin yüksek olduğu öğrenildi. Bu arada yönetimin Palmerias'ta forma giyen, sol ve sağ kanatta görev yapabilen Dudu ile de ilgilendiği belirlendi. Şampiyonluk halinde Devler Ligi'nde güçlü bir kadroyla mücadele etmek isteyen Beşiktaş'ta yönetimin şartları zorlaması bekleniyor.

Takvim

Yorumlar (1)
concord 4 yıl önce
demba olmuyorsa-olduramıyorsa, mariolardan biri şart. töreyi kırbaçla çalıştırıp sezona hazırla. sol stoper, sağ bek, defansif ortasaha, sol açık ihtiyacı var. kadro yararsızlarını da atmalı.