Manchester United Töre için geliyor

İngiliz devi Manchester United Gökhan Töre için nabız yoklamaya hazırlanıyor.

Manchester United Töre için geliyor

Manchester United, Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre'ye teklif yapmaya hazırlanıyor. Ara transfer döneminde Manchester United'ın Gökhan Töre ile ilgilendiği haberlerinin ardından bu kez de İngiliz basını ciddi bir iddia ortaya attı. Telegraph gazetesinde yer alan habere göre Manchester United Menajeri Van Gaal'in Gökhan Töre'yi kadrosunda görmek istediği ve bu transfer için İngiliz kulübünün Beşiktaş'a teklif yapmaya hazırlandığı belirtiliyor. 

Haberin içeriğinde Gökhan Töre'nin Chelsea altyapısı geçmişinden de bahsedilirken 22 yaşındaki oyuncuya yapılacak teklifin 5 milyon Pound olması bekleniyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
GT7
GT7 - 4 yıl Önce

gökhanı seviyoruz ama haberdeki rakamlar doğru ise 1-2 milyon daha yükseğine (6-7 milyon pound) rahatlıkla satılır.

bjk
bjk - 4 yıl Önce

gökhan'ı satan şampiyonluğu satar.. gs sneider'i satıyor mu?.. küçük işlere girmeyin..

bjk
bjk - 4 yıl Önce

gökhan'ı satan şampiyonluğu satar.. gs sneider'i satıyor mu?.. küçük işlere girmeyin..

Fatih
Fatih - 4 yıl Önce

bjk doğru söylüyor hakikaten gökhanı satmak aptallık yapmaktır yeni stadı sonuna kadar hak ediyor satılmamalı yönetimde böyle kısır kadroda göze giren tek iyi isim olarak gökhanı satmaz diye düşünüyorum

punk u
punk u - 4 yıl Önce

Bence gökhan en azından 9 milyon pound u hak ediyor ben olsam 8,5 milyon pound dan bir gram aşagi veren klübü kabul etmem, 10-11 diyip 8,5 milyon a satardim

uğur
uğur - 4 yıl Önce

hemen satılmalı. bütün topları eziyor. kesinlikle bir profesyonel değil.

Hakan Cihan
Hakan Cihan - 4 yıl Önce

Bu tarz oyuncu cok zor bulunuyor. Cok hizli ayagina hakim, driplingi cok kuvvetli. Sadece tecrubesi az ve takim oyununa yavas yavas isiniyor. bu tip adamlar degerinden kolay kolay yemez ve kazandirir. Cok yuksek bir bedele ileride satabiliriz. Bu tipte adamdan elinde iki tane bulunduran nadir takimlardaniz. Digeri de Kerim frei.

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

sezon sonu beklenir uefada iki tur daha atlayabilirsek değeri 15 milyon Euro olur töre türkiye liglerinin tartışmasız en kaliteli futbolcusu geçemeyeceği adam yok Manchester gerçekten istediyse zaten satmayın falan demeyelim çünkü Manchester istediği oyuncuyu alır. tutamazsınız.