Mali Yönden Dibe Çöktük! Şirketinin borcu 562 milyon lira

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Siyah-beyazlı kulübün mali durumu hakkında "Mali yönden dibe çöktük diyebiliriz."

Mali Yönden Dibe Çöktük! Şirketinin borcu 562 milyon lira

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Siyah-beyazlı kulübün mali durumu hakkında "Mali yönden dibe çöktük diyebiliriz." ifadelerini kullandı.

Ceylan Otel'de yapılan 2015 yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Divan Başkanı Karadeniz, mali yönden kulübün artan borcuna dikkat çekerek, "Bugün yönetim borcu açıklamıyor. 'Teknik problem nedeniyle sizlere ulaştıramıyoruz.' deniliyor. Peki bizim borçtan haberimiz olmayacak mı diye sormak istiyorum. Bugün kulübün borcu artmıştır. SPK' ya göre anonim şirketinin borcu 562 milyon lira gözüküyor, derneğin borcu ise en son 407 milyon lira olarak açıklanmıştı. Yani tarihimizin en hazin dönemiyle karşılaşmış olabiliriz. Mali yönden 'dibe vurduk' diyebiliriz. İki borcu bir araya getirsek 1 katrilyon (1 milyar) gibi bir borç oluyor. Bu arada 'rakiplerimizin de borçları var' deniliyor. Galatasaray Riva'daki arazisinin yarısını teminat gösterse borçlarını öder üzerine bir de para kalır. Kuruçeşme Adası'nın üçte birini gösterseler İstanbul'u satın alırlar. Yani bizim varlıklarımızı küçümsemek istemiyorum ama bütün mal varlığımızı ortaya koysak borcumuzun yarısını ödeyemeyiz." şeklinde konuştu.

Karadeniz son olarak, Beşiktaş’ta denizin bittiğini ve satacak hiçbir şeylerinin olmadığını vurgulayarak, tüm bunları anlatmasının sebebi olarak ise mali durum tespiti yapmak ve dikkati çekmek için olduğunu belirtti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

yillardir oradasiniz sorumlu kim biz taraftarlarmi suluk gibi yapistiniz besiktasimiza

BABA KARTAL
BABA KARTAL - 4 yıl Önce

UTANMADAN KONUŞUYO BİDE KAÇ SENEDİR ORDASIN KULUBÜ BATIRDINIZ TÜP KAFAYLA BERABER OLUP ŞİMDİDE UTANMADAN DİBE VURDUK DİYOSUN BJK DİBE VURDU AMA SENİN GİBİ SÜLÜKLERİN CEBİ DOLDU HALA O KOLTUKTA UTANMADAN OTURUYOSAN BJK DİBE VURMAMIŞ DEMEKTİR HALA RANT VAR DEMEKTİR BIRAK YERİNİ GENÇLERE YETER BJK Yİ BATIRDIGINIZ 2 METRE TOPRAK ALTINA GİDECEKSİN BAŞKA HİÇ BİŞEY GÖTÜREMEYECEKSİN TÜM BEŞİKTAŞLILARIN HAKKINI NASIL ÖDEYECEKSİNİZ ONU DÜŞÜNÜN.

BOLULU
BOLULU - 4 yıl Önce

PARALI ASKERLER SİZİ ŞİMDİYE KADAR NERDEYDİNİZ

MUSTAFA
MUSTAFA - 4 yıl Önce

Demirören zamani kulubun gidisatini herkez goruyordu , kaç kere çikip boyle bir açiklama yaptin ?

BABA KARTAL
BABA KARTAL - 4 yıl Önce

BEN SİZİN BEŞİKTAŞLI OLDUGUNUZA İNANMIYORUM TAKIM ŞAMPİYONLUGA GİDİYO UEFADA FİNALE ÇIKMA ŞANSI VAR TARİHİNİN EN İYİ KADROSU KURULMUŞ DEMBABA YA 20 MİLYON GÖKAN TÖREYE 15 MİLYON TEKLİF EDİLMİŞ AMA ŞAMPİYONLUK VE UEFA KUPASINA ODAKLANMIŞ TAKIM 20 SENEDİR SUSAN CEBİNİ DOLDURAN KARADENİZ ŞİMDİ TAKIM ŞAHLANMIŞKEN DENİZ BİTTİ DİBE ÇÖKTÜK GS ARSASI VAR BİZİM HİÇBİŞEYİMİZ YOK DİYO UTANMAZ HERİF 20 SENEDİR NİYE OTURDUN O KOLTUKTA DEMEZLERMİ ADAMA SEN BEŞİKTAŞLI DEGİLSİN RANT PARA SEVDALISI CEBİNİ DÜŞÜNEN BEŞİKTAŞ DEGERLERİNİ HİÇE SAYAN Bİ ZAVALLISIN.TÜPCÜ 1 MİLYONKEN KÜLÜBÜN BORCU DEVRALDI O KADAR BOŞ ŞEYLERE PARA HARCADI EN UFAK ÖRNEK TABATAYA 8 MİLYON EURO VERDİ GUTİLER SİMAOLAR KOKANALAR GELDİ NİYE BİGÜN CIKIP BU YANLIŞ HAMLELER BİZİ BATIRIR DEMEDİN ALDIN SENDE PAYINA DÜŞENİ SUSTUN ŞİMDİ MAMAN AZALDI SESİN CIKMAYA BAŞLADI BURDA DARAGACI KURULACAKSA İLK GİDECEK SİZ OLMALISINIZ FİKRET BAŞKAN SİZİN BÜYÜTTÜGÜNÜZ O TAŞIN ALTINA ELİNİ SOKTU BAŞKASI DESE NEYSE EDEB YAHU EDEB.

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

senin gibi yosmalar yüzünden dibe çöktük köpek soyu kulup dipteymiş , kulüp hiç olmadığı kadar tepede..

kartal7
kartal7 - 4 yıl Önce

içimizdeki irlandalıların baş temsilcisi yalçın karadeniz demirören kulübü bataklığa sürüklerken neden konusmadın destek olmayacaksan çeker gidersin ama oltuk tatlı geliyo gidemezsin yok sende ve senin gibilerde o YÜREK.

KARTAL7
KARTAL7 - 4 yıl Önce

içimizdeki irlandalıların baş temsilcisi yalçın karadeniz demirören kulübü bataklığa sürüklerken neden konusmadın destek olmayacaksan çeker gidersin ama koltuk tatlı geliyo gidemezsin yok sende ve senin gibilerde o YÜREK.