Mali Genel Kurul'da Demirören tartışması

Beşiktaş Mali Genel Kurulu'nda TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile birlikte diğer Beşiktaşlı üyelerin ihracı konusunda tartışma yaşandı.

GÜNDEM 13.05.2018, 12:35 13.05.2018, 19:59 kartalbakışı.com
388

Beşiktaş'ta Mali Genel Kurul'da Yıldırım Demirören tartışması yaşandı. Siyah Beyazlı üyelerin büyük bölümü söz konusu isimlerin kulüpten ihraç edilmesi için görüşme yapılmasını talep etti. Divan Başkanlığı ise bu konunun Mali Genel Kurul'da tüzük gereği görüşülemeyeceğini söyleyince ortam gerildi. 

YILDIRIM DEMİRÖREN'İN İHRACI İSTENDİ

Beşiktaş Genel Kurulu'nda üyeler, "Yıldırım Demirören'i ihraç etsene" şeklinde tezahürat yaptı ve bazı üyeler imza topladı. Divan Başkanlığı tüzüğe aykırı olduğu gerekçesiyle ihraç konusunu gündeme alamayacağını söyledi. 

Kongre üyelerinin tepkisi sonrası ihraç kararını isteyen üyeler Divan Başkanlığı'na baskı yaparak dilekçeyi okuttu. Ardından Divan Başkanı ilgili dilekçeyi yönetim kuruluna ileteceğini açıkladı. 

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile birlikte federasyonda görev yapan Beşiktaşlı üyeler Hüsnü Güreli, Cengiz Zülfikaroğlu, Alaattin Aytaç, Mete Düren ve Erhan Kamışlı'nın ihraç kararı için yönetim kurulu karar verecek.

Futbol Arena

Yorumlar (1)
sahin 3 yıl önce
1988 kupa macini hatirla tam oyle oldu