Lyon cephesi temkinli

Fransa'nın Olympique Lyon takımının yöneticilerinden Bernard Lacombe, UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde eşleştikleri Beşiktaş’ın çok iyi takım olduğunu söyledi.

GÜNDEM 17.03.2017, 17:24 18.03.2017, 19:08
13343

Kura çekiminin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Olympique Lyon Kulübü yöneticilerinden Bernard Lacombe, "Türk futbolunu çok iyi biliyoruz, çok ateşliler. İstanbul'da her zaman ilgi çekici atmosferler oluyor. Beşiktaş çok çok iyi bir takım. Zaten, çeyrek finale kalan takımlar artık iyi takımlardır. Beşiktaş çok zor bir rakip. Neler olacağını asla bilemezsiniz. 3 hafta, 1 ay sonra fiziksel durumların nasıl olacağını göreceğiz. Rövanşın İstanbul'da oynanması kötü oldu. Çok çılgınca olacak. Gerçekten, UEFA Avrupa Ligi'nde oynuyor olmak büyük keyif." ifadelerini kullandı.

Fransız spor gazetesi L'Equipe ise Beşiktaş'ı "büyük lokma" olarak tanımladı.

Gazete, "Turnuvanın favorilerinden Roma’yı eledikten sonra Lyon için şimdi de bir diğer büyük lokma." değerlendirmesinde bulundu.

Olympique Lyon takımının kurada yer alan İngiliz Manchester United ile eşleşmemesinin ise bir şans olduğunu belirten Fransız gazetesi, "daha kötüsü olabilirdi." yorumunu yaptı.

Yorumlar (0)