Lyon başkanından küstah açıklama!

Olympique Lyon Başkanı Aulas, "İstanbul'daki rövanş için endişe duyuyoruz. Futbolcuların sağlığı adına endişe duyuyoruz. UEFA gerekeni yapmalı."

GÜNDEM 14.04.2017, 01:42 14.04.2017, 20:25 kartalbakışı.com
13267

Olympique Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas, Parc OL'de yaşanan olayların ardından küstah açıklamalar yaptı. Fransız holiganların saldırılarını görmezden gelen Aulas, İstanbul'da oynanacak rövanşın 'seyircisiz' oynanması gerektiğini söyleyecek kadar ileri gitti!

İnanılmaz bir maç olduğunu söyleyen Aulas, "Özellikle Avrupa'nın en güvenli stadında böyle şeyler yaşanması ilginç. Öyle anlaşılıyor ki Beşiktaş kulübü biletleri stadı girme hakkı olmayanlar satmış. Tribünde birçok taraftarımız yaralandı. 3. kısımdaki bazı Türk taraftarları girişte yaşanan kargaşa esnasında biletsiz olarak giriş yaptılar. Elimizden geleni yaptık. Tribüne çıkmamdaki amaç taraftarları sakinleştirmekti. Umarım UEFA rövanş maçı gereken önlemleri alır. Bence adaletli olan rövanşın seyircisiz oynanması. Açıkçası rövanş için korkuyorum. Oyuncular için endişeliyiz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
necsoy 4 yıl önce
meşaleler iki taraftan da yakıldıysa sorun yok..ama bizim taraftar meşale yakıp onlara attıysa adamlar gayet güzel bunu kullanabilir..sonuçları da çok kötü yere gider..avrupa taraftarımız maalesef böyle...genelde görünüm rapçi,modern ama kafalar şoven ve fetih bakışıyla maçlara gidiyorlar..lech poznan ya da sırp taraftarlar gibi mimlenirsek 10 yıl kurtulamayız o imajdan..
SANLI BAHAR 4 yıl önce
ben bunlarin anlayisiyini diyorum sahaya inen kim kendi salak taraftari i̇i̇i̇i̇i̇i̇i̇i̇i̇i̇i̇i̇i̇i̇i̇i̇i̇i̇i̇kti̇r edeli̇m