Luce'de Son Durum

  Beşiktaş'a gelmesi gündemde olan Mircea Lucescu'nun durumu Pazartesi günü netleşecek. Konuyla ilgili Sabah Gazetesinde yeralan haberde şu ifadeler kullanıldı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kiev'de bir araya geldiği Mircea Lucescu'yu ikna etmek

GÜNDEM 30.05.2015, 13:41
Luce'de Son Durum

 

Beşiktaş'a gelmesi gündemde olan Mircea Lucescu'nun durumu Pazartesi günü netleşecek.

Konuyla ilgili Sabah Gazetesinde yeralan haberde şu ifadeler kullanıldı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kiev'de bir araya geldiği Mircea Lucescu'yu ikna etmek için projelerini anlattı.

Beşiktaş'ın teknik direktör adayları arasında fovari isim olan Lucescu ile Kiev'de bir araya gelip 4 saatlik görüşme yapan Fikret Orman, Rumen hocaya yeni stat, transfer çalışmaları ve bütçe konusunda bilgiler verdi.

Yeni statla birlikte hedefin UEFA şampiyonluğu olduğunu belirten Orman, "Bunun için gerekli yetki ve imkanları sağlamaya hazırız. Beşiktaş'ın size güveni sonsuz. Gelin birlikte başaralım" diyerek tekliflerini yineledi. Lucescu'nun ise "İstanbul'u özellikle de Boğaz'da yapılan sohbetleri çok özledim. Ancak Shakhtar'la özdeşleştim.

Başkan Rinat Ahmedov ile görüşüp cevabımı öyle vermek istiyorum. Pazartesi günü telefonumu bekle" karşılığını verdiği öğrenildi. Bu arada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın gazetecilerle yaptığı sohbette, "Lucescu Beşiktaş'a hayırlı olsun. Yıllık 4 milyon Euro'ya anlaşmışlar" dediği ileri sürüldü.

Yorumlar (9)
hakan gürleyik 5 yıl önce
maalesef sizin siteye güvenmiyoruz çünkü dün atakan kurt haberiyle yaptığınız haber sizden başka hiç bir yerde yoktu artı net haberler yapınki insanların size olan sayıları ve sayğınlığı artsın yoksa fotomaç fanatik vb gazetelerden ne farkınız olur
AOK 5 yıl önce
Sanirim Ahmedov Besiktastan hava parasi almak istiyor, bu yüzdende Lucescu topu direkt Ahmedovun üstüne atiyor..Bence bunun baska bir aciklamasi olamaz..Haftaya yapilacak görüsmede sanirim Ahmedov üstü kapali para isteyecek..Yani birnevi BASLIK PARASI..
reza zarrak 5 yıl önce
Tekrar ediyotum. Yarrak gelir.
umuti 5 yıl önce
Güneş hoca gelirse yıldızlar uçar... biz de yine üçüncü oluruz ve amorti kupa ziraati alırız belki birde kol saati verir demirören bilmem.
BJK 5 yıl önce
aklımın bir tarafı Şenol Güneş, bu gençleri parlatır diyorsa da Luce winnerdır agalar. Adam başarıya alışık, kazanmaya, şampiyonluklara. Ama Güneş hocam oyuncuları parlatsa da en ufak olumsuzluk da hevesi kırılabilir. Luce kadar kazanmaya alışık değil. Hem Luce yaradır içimizde gelsin hesapları kapatsın arkasında da Güneş hoca gelir.
Taraftar 5 yıl önce
Projelerini aktarmış.Hangi proje 3 sezondur ne proje ne plan bi bok görmedi bu taraftar.
Hakan 5 yıl önce
Bugün Beşiktaşlı bir abimin söylediğini aynen aktarıyorum. "Lucescu, Beşiktaş'a geldiğinde 61 yaşındaydı. Şu anda 70. İki yıl önceki meze masam ile bugün yaptığım meze masası arasında bile dağlar kadar fark varken biz 61 yaşındaki Lucescu'yu bekliyoruz. Bize Lucescu çözüm olmaz." dedi.

Bence haklı. Ayrıca yönetim ne misyonunu, ne de vizyonunu bilmiyor ki. Kulübün misyonunu ve vizyonunu okuduğunuzda bir halt anlaşılmıyor. Bu şekilde mi bu kulüp ayağa kalkacak? Hep mağdur edebiyatı, hep enkaz edebiyatı. Borç çıkmış iki katına. Seçime gidelim diye artistlik yaptı. Gidemeyecek. O dediğini de yutacak. O stada adım atmadan gitmez bunlar. Boşa heveslenmeyin.
murat 5 yıl önce
hakan seçime gidemeyecek değil GİTMEYECEK iş gidememek değil TIPA YEMEZSE ne yapsın adam
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın