Londra'da transfer zirvesi!

Başkan Fikret Orman ve Slaven Bilic'in Londra'daki görüşmesinin detaylarına FANATiK ulaştı. Hırvat teknik adamın, Orman'la yediği yemek sırasında Oğuzhan Özyakup başta olmak üzere Kartal'ın tam 4 futbolcusuna üstü kapalı olarak teklif yaptığı ortaya çıktı.

GÜNDEM 07.02.2016, 02:51 07.02.2016, 02:52
4133

 Yönetici kurmaylarıyla beraber özel işleri için 2 hafta önce Londra’ya giden Başkan Fikret Orman’ın, takımın önceki teknik adamı Slaven Bilic’le yaptığı görüşmenin içeriği ortaya çıktı. Hırvat teknik adamla transfer döneminin devam ettiği dönemde akşam yemeğinde bir araya gelen Orman’ın, birden fazla oyuncusuna üstü kapalı olarak teklif aldığı ortaya çıktı. Yemek sırasında konuya hızlı bir giriş yapan Bilic’in, “Mario Gomez ve Gökhan Töre, İngiltere’de büyük başarılar kazanabilecek kapasiteye sahipler. Oğuzhan Özyakup’un yaptığı çıkış ortada. Kerim Frei zaten bu ligde tecrübe sahibi. Bu futbolcuları her teknik adam takımında görmek ister” sözlerini sarf ettiği öğrenildi. 

Orman noktayı koydu

Tecrübeli teknik adamın sözlerine ilk etapta gülümseyerek karşılık veren Başkan Orman’ın, “Hocam transferleri sezon sonunda konuşalım. Önceliği senin takım West Ham United’a veririz” diyerek transfer konusuna şimdilik son noktayı koyduğu bildirildi.


FANATİK
Yorumlar (5)
Hilmi 5 yıl önce
Besiktas 1 kez daha yenilmeden senol gunes hemserisini kaleden cikarmaz! Su rezalete bakin!
mehmet 5 yıl önce
O yüzdenmi Oğuzhanı oynatmıyordun, kerimi oynatmıyordun Biliç efendi...Sana Pektemek gerek, bizi veren ettin, al orda kullan İngilizler verem olsun Pektemek ile...
Hami 5 yıl önce
Oğuzhanla Gökhanı 20m sterline kitler başkan kafanız rahat olsun :D bizde bu başkan varken Gelir seviyesi tavan yapacak dikkat edin transferlere :D
Yener 5 yıl önce
Devamli siritiyor adam. Sanki birseyler basardi! Yazik oluyor koca kulube!
BERGAMALI 5 yıl önce
YALAN HABER.......