Liverpool Vida için fiyat arttırdı

İngiliz basını, Vida konusunda Liverpool’un daha önce önerdiği 15 milyon euroluk rakamı 20’ye yükselttiğini bildirdi. Karar finalden sonra.

GÜNDEM 14.07.2018, 02:22 15.07.2018, 01:49 kartalbakışı.com

İngiliz basını, Vida konusunda Liverpool’un daha önce önerdiği 15 milyon euroluk rakamı 20’ye yükselttiğini bildirdi. Karar finalden sonra.

Beşiktaş'ın başarılı stoperi Vida, finale kalınca değeri de yükseldi. Beşiktaş yönetimi oyuncuya daha önce 3 ülkeden 6 kulübün talip olduğunu açıklamıştı. Bu talipliler arasında ismi geçen Liverpool’un, daha önceki 15 milyon euroluk teklifi 20’ye yükselttikleri belirtildi. İngiliz basını taraflar arasında bir anlaşmanın Dünya Kupası’ndan sonra imzalanabileceğini bildirdi. Geçen sezon devre arasında Beşiktaş’ın bonservis ücreti ödemeden transfer ettiği Vida, yarım sezonluk bölümde Beşiktaş’ta çok fazla kendini gösterme fırsatı bulamamıştı. 

Kahraman

Ancak Hırvat oyuncu özellikle Dünya Kupası’ndaki performansı ve attığı kritik gollerle bütün Avrupa’nın dikkatle izlediği oyuncu durumuna geldi. Doğal olarak da değerini katladı. 

Akşam

Yorumlar (4)
Polat k 2 yıl önce
Degeri olmus 35m. Pazarlikla ya da teklif verirsin 30a verilirde, 20 ne ya. Devam.et liverpool bekleme yapma tezgahin onunu kapama. Dedikleri gibi kupayi alirsa zaten en az 40-45 olacak alamazsa da bu saatten sonra 30 un altina dusmez.
aaaa 2 yıl önce
dünya kupğasında final oynayan bir oyuncu bir tuhaflık var...azzzzzzz
Krall 2 yıl önce
Krall dedigin gibi en az 30
Kartal 12 ay önce
Fiat evrenin dibine vurmuş.