Liverpool malzemecisinden Demba Ba'ya çirkin hareket

Dün oynanan ve Beşiktaş'ın galibiyetiyle sonuçlanan Beşiktaş-Liverpool maçı öncesi tribünlerde Yunanistan Bayrağı krizi çıktı.

GÜNDEM 27.02.2015, 09:01
1957
Liverpool malzemecisinden Demba Ba'ya çirkin hareket

Tribünlerden büyük tepki gören bu hareket sonrası Liverpool'lu futbolcu Sterling, Demba Ba ile suyunu paylaştı.

OLİMPİYAT'TA TRİBÜN ŞOV 


70 bin Beşiktaşlı taraftarın maça yarım saat kala başlattığı tribün şov izleyenleri büyüledi. Uzun bir aradan sonra Atatürk Olimpiyat Stadı'nı dolduran Beşiktaş taraftarı, rakip Liverpool olunca hiç susmadı. Dev beyaz bayraklar ve atkılar ile görsel şölen yapan taraftarlar maç içinde de tezahüratlarıyla Olimpiyat Stadı'nı inletti.

 

1500 LİVERPOOL TARAFTARI 

Liverpool'un yurt içi yurt dışı bütün deplasmanlarına gitmesi ile ünlü taraftarı, Olimpiyat Stadı'ndaki maça beklenen ilgiyi göstermedi. İngiltere ve çeşitli Avrupa ülkelerinden gelen Liverpool taraftarı arasında çok sayıda Liverpool sempatizanı Türk vatandaşının da olduğu görüldü. Liverpool kulübü kendilerine ayrılan 4400 biletin tamamını satın almasına rağmen ancak 1500 bilet satabildi.

Yorumlar (2)
rafadan 6 yıl önce
Sterling'in Ba ile suyunu paylaşması, milli birlik ve bütünlüğü sağlamamız gereken şu günlerde hiç iyi olmadı. Malzemecinin bu terbiyesizliği Gana ile Sudan'ı krize sokabilir. Buna mukabil sibiryadan tekrar gelmesi beklenen soğuk hava dalgası içlik giymeyenleri olumsuz etkileyecektir.

Girdiğiniz haberi okuyun arada.
cancan 6 yıl önce
Bu nasil haber? Başlık, içerik, giriş, sonuç yazının hiç bir yeri birbirini tutmuyor..Takipçilerinize verdiğiniz değer,saygı bu mudur?