Lider geldik,lider olarak dönmek istiyoruz

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Aksaray'da Beşiktaşlılar Derneği'nin açılışını gerçekleştirdi.

Lider geldik,lider olarak dönmek istiyoruz

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Aksaray'da Beşiktaşlılar Derneği'nin açılışını gerçekleştirdi.

Özel bir iş merkezinde yer alan Beşiktaşlılar Derneği’nin açılışına katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Torku Konyaspor ve Galatasaray ile oynayacakları derbi maçı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Orman, yaptığı açıklamada, "Centilmenliğin hakim olduğu, insanların hoşça bir maç seyredeceği güzel bir gün olsun istiyoruz. İnşallah hak edenin kazandığı bir maç olsun. Derbi öncesi önemli olan bugün bu maçı geçmek. Buraya lider olarak geldik, lider olarak dönmek istiyoruz. Allah nasip kısmet ederse de lider olarak devreyi bitirmek istiyoruz. Zor süreçlerden geliyoruz. Biz hep deplasmanda oynuyoruz biliyorsunuz. Bunu da hak ettiğimizi düşünüyorum. Bu devreyi inşallah lider olarak bitiririz. Öyle bir umudumuz var” dedi.

Aksaray’da olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Orman, "Beşiktaş’a yeni bir yuva kazandırdık. Bu derneğimize sizler de destek olun lütfen. Sizlerden ricam bu. Beşiktaş her yerde Beşiktaşlıları temsil ettiği ve aynı zamanda da Beşiktaşlı gibi durulduğu bir yerdir. Burada Beşiktaş’ı iyi bir şekilde temsil edeceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Fikret Orman ve taraftarlar, Beşiktaşlılar Derneği'nin açılışını kurdele keserek gerçekleştirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 4 yıl Önce

hep deplasmanda oynuyoruz bunu hak ediyoruz diyorsunuzda keşke sezon öncesi takım yurt dışında kamp yaparken sizde yönetim kurulu olarak stad için diğer kulüplerle bir araya gelseydiniz iyi olmazmıydı şimdi her hafta evimizdeki maça sıkıntı yaşanıyor eğer sezon planlamasını sezon öncesi yapsaydınız böyle sıkıntı yaşamazdınız

marco
marco - 4 yıl Önce

sebadan sonra gelmiş en iyi başkansın sayın orman, iyiki oy vermişim sana hakkım sonuna kadar helal olsun

Bekir
Bekir - 4 yıl Önce

Marco bak boyle yorum yaparsan kavga cikar,bizde yazariz sonra. 20 milyon Besiktas taraftarinin 15 milyona yakininin begenmedigi basakan ormandir. Hicbir olumlu tarafini goremedik 2 senedir! Daha fazla konusmuyacam.

marco
marco - 4 yıl Önce

bekir çoğunluk beğeniyor ki oylamada sayın orman başkan oldu. emin ol çok küçük azınlık sevmiyor onların rantını kesti diye. vodafone arenaya giremeyecekler diye sallayıp duruyorlar.

Bekir
Bekir - 4 yıl Önce

Vodafone arenaya eger senin gibi sadece fikretciler girecekse, yandi demekki besiktas, her maci 6- 10 bin arasi bir seyirciye oynayacak demekki! Vah,vah durum kotu. O ranti kesildi dedigin adamlar sizin agirliginizca para ve mevki sahibidir. Siz kendinizi ne saniyorsunuz? Hadi tribunleri doldursana!