Levent Erdoğan'dan Taraftara Övgü

Beşiktaş eski As başkanı ve Divan kurulu üyesi Levent Erdoğan, Sosyal sorumluluk projesi adı altında gezilerini sürdürüyor.

GÜNDEM 23.10.2014, 17:54
816
Levent Erdoğan'dan Taraftara Övgü
Beşiktaş derneklerinden bir çok isminde katıldığı proje kapsamında, ilk olarak Bursa'ya giden Levent Erdoğan ve dernek üyeleri, Bursa Karacabey Ataturk ilkogretim Okulu, Bursa Mustafa Kemal Pasa 14 Eylul İilkokulu, Susurluk Mehmetcik Ortaögretim Okulunu ziyaret ederek eğitmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
 
 
Minik öğrencilere Forma, Tişört ve benzeri hediyeler dağıtan Levent Erdoğan, okulların ihtiyaçları kapsamında bazı yardım ve desteklerde bulundu.
 
Yavru Kartallarla Beşiktaş sohbeti yapan Erdoğan ve Dernek üyeleri daha sonra hep birlikte Beşiktaş tezahuratları yaptılar.
 
Öte yandan Levent Erdoğan,  bu akşam oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi 3. Maçında Beşiktaş'ın Partizan deplasmanından galibiyetle ayrılacağına olan inancının tam olduğunu belirtti. 
 
Belgrad'a giden taraftarlara da mesaj gönderen Erdoğan, "Taraftarlarımızı kutlarım her zaman her yerde takımlarının yanındalar, ateşli taraftarıyla ünlü Partizan takımına bu akşam tezahuratlarıyla en büyük olduklarını kanıtlayacaklardır. Tahriklere kapılmamayacaklarından ve Beşiktaş'ın büyüklüğüne yakışır bir duruş sergileyeceklerinden şüphem yok" ifadelerini kullandı.
 
Yorumlar (0)