Levent Erdoğan: Bu bir baskın seçimdir

Eski Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 10.09.2018, 20:15 11.09.2018, 21:57
284

Levent Erdoğan'ın açıklamaları şu şekilde:

"Bu bir baskın seçimdir"

Uzun bir tatil süreci vardı, seçim için hazırlık süresi yapılmasına izin verilmedi. Bu bir baskın seçimdir. Feda sezonunda hedefimiz herkesi fedakarlığa davet etmekti. Maaleef kulübü feda ettik. Biz borç yükünden kurtulmak için o vaatlerle yönetime girmiştik.

"Fikret Orman borçları temizledikten sonra kulüpten ayrılma hakkına sahip"

Bugünkü borcumuz 2.5 milyarın üstüne geçmiş durumda. 2.5 milyar Türk lirası. Ancak şu anda bir takım çalışanların parası ödenmiyor, futbolcuların ödemesi geldi ödenemiyor. Burada bırakıp kaçıp gitmesi söz konusu değil. Sayın Fikret Orman borçları temizleyecek ondan sonra ancak kulüpten ayrılabilme hakkına sahip. Bu kadar borç bıraktıktan sonra ayrılma manevraları yaparsa Beşiktaş'a yazık olur.

"Öteki türlü diğeri kaçmak olur"

Dolayısıyla böyle bir hakkı olmadığını iddia ediyoruz. Stat yapıldı tamam. Ama borç yapmak zorunda mısın? Herkesin statını devlet yaptı, sende yapma. Kendi stadını yapan kulüp zaten pek yok. Dolayısıyla Fikret Orman'ın bu borçları temizlediği zaman kulüpten ayrılma hakkı vardır. Öteki türlü kaçmak olur.

Ajansspor

Yorumlar (0)