Lens'le yollar ayrılıyor

PAOK maçındaki hatalarıyla elenişin baş sorumlusu olan 32 yaşındaki kanat oyuncusu, karşılaşmadan bir gün sonra 450 bin Euro alacağı için hukuki yola başvurdu. Tecrübeli yıldızın bu tavrı Başkan Çebi’yi kızdırdı.

GÜNDEM 28.08.2020, 12:45 01.09.2020, 08:35
836

Beşiktaş'ta geçen sezon Karius ve Ruiz, alacakları ödenmediği gerekçesiyle UEFA'ya başvurmuş ve sözleşmelerini tek taraflı feshetmişti. Yabancıların çoğu da kulübe ihtarname çekmişti. Halkaya katılan son isim Jeremain Lens oldu. Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda oynanan PAOK maçında 3-1'lik yenilginin en büyük sorumlusu olarak gösterilen Lens, 450 bin Euro'luk alacağı için Beşiktaş'a ihtarname çekti.

Lens'in çok kötü performans sergilemişken ve üstelik takım elenmişken maçtan hemen bir gün sonra hukuki yola başvurarak alacağını talep etmesi yönetimi kızdırdı. Tarafların anlaşarak yollarını ayıracağı iddia edildi.

Beşiktaş'ta 4. sezonunu geçiren Jeremain Lens, 99 maçta görev aldı. Hollandalı yıldız, 11 kez rakip ağları sarsarken 18 de asist yaptı.

Kaynak: Sabah

Yorumlar (1)
Zihnibjk 8 ay önce
Ay bu lens ugursuzu bı gitse kulübün üzerinde kara bulut uğursuz her oyununda yenilen bjk oluyor.bunada topçu diyorlarsa .beş krş etmeyene çuvalla para aldı.verin 2 çete 3 liğ kere ilk 11 oynayamaz.eee birileri kakaladi