Lağvedilen U21 için strateji belli oldu

U21 Ligi’nin lağvedilmesinin ardından gençlerin çoğunluğunun A takımı dışında kalması, ağabeyleriyle birlikte takıma katılanların bir kısmının da elenecek olması karşısında, gençlerin ve kulübün geleceğini düşünen siyah-beyazlılar, bu konuda alternatifler üretti. Yapılan planlama doğrultusunda bazılarını satacak olan Kartal, kalan isimler konusunda öneriler sunacak.

GÜNDEM 20.07.2019, 19:44 22.07.2019, 14:22
437

Gençlerden kiralık olarak faydalanmayı düşünen kulüpten ilk 11’de belli sayıda oynatılma garantisi alacak. Bunun karşılığında kiralama bedeli bile almamayı göze alan Beşiktaş Yönetimi, bedava gönderecekleri için farklı bir madde koyduracak.

Öncelikli olarak U21 kadrosundaki futbolcularının oynayabilmesini sağlayacak olan yönetim, bedava gidenlerden ileride satılması durumunda bonservis bedelinin yüzde ellisini alacak. Bir taşla iki kuş vurmayı planlayan Beşiktaş Yönetimi, önümüzdeki haftadan itibaren bu konuda daha somut adımlar atacak.

Siyah-beyazlıların istikbal vaat eden isimleri arasında gösterilen Oğuzhan Aydoğan, Hazar Torunoğulları, Ege Atlan, Kartal Yılmaz ve Bülent Üçüncü gibi isimler için çeşitli kulüplerle temasa geçtikleri ifade edildi.

Skorer

Yorumlar (1)
Kiralik 2 yıl önce
Egeyi Bursaspor istiyor. Oynatma garantisi veriyor.