Kriz Çözülüyor

“Divan Kurulu toplantılarına 3 defa mazeretsiz katılmayanların üyeliği düşer” maddesi Beşiktaş'ta derin çatlaklara neden olmuştu. Rahmi Koç ve Demirören ailesinin ihraç edilmesinden sonra Fikret Orman, yaptığı açıklama ile bu durumu düzelteceklerini söyledi.

Kriz Çözülüyor

Siyah-Beyazlılar’da önceki gün yapılan divan kurulu toplantısı her anlamda çok önemliydi. Öncelikle Süleyman Seba’nın vefatının ardından ilk toplantı olması hem de gündeme bomba gibi düşen “Divan Kurulu toplantılarına 3 defa mazeretsiz katılmayanların üyeliği düşer” maddesi üzerine kulüp içindeki 283 kişinin ihraç edilmesiydi. Her ne kadar Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz “Beşiktaş Kulübü’nün anayasası tüzüğüdür” demesine rağmen Fikret Orman’ın tavrı çok farklı oldu. 

‘Sahip çıkmak borcumuz’

Rahmi Koç, Serdar Bilgili, Erdoğan Demirören, Nevzat Demirören, Metin Keçeli, Yıldırım Demirören’in ihraç edilmesinden sonra Başkan Orman, yaptığı açıklamayla, “Beşiktaş’a ömürlerini vermiş, Beşiktaş’a maddi manevi hizmette bulunmuş büyüklerimize her alanda sahip çıkmak ve onlara saygıda kusur etmemek Beşiktaşlılık felsefemizdir. Beşiktaş’a gönül vermiş büyüklerimizi inciterek, üzerek camiamızı daha ileriye taşıyamayız” sözleriyle yaşanan polemiklere son vereceği öğrenildi. Bu arada Karadeniz konuyla ilgili olarak bugün saat 11.00’de basın toplantısı düzenleyecek.

Fanatik

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan gürleyik
hakan gürleyik - 5 yıl Önce

ne benim için divan üyelikleri önemlide nede başka birşey ben sadece şunugörüyorum şunu okuyourm bizim sağ kanat süper bir orta saha lazım artı olcayın yerinede adam alabilrsek eh işte deriz bunlar olmadan biz daha çok erkenden seneye demeye başlarız hiç umrumda değil yalcın kokmuşu orman şuursuzu koskoca beşiktaş bu iki transfer yapamıcak kadar aciz oldu trabzon bile bizden daha güçlü saçma saçma yorumları bırakıp transfer önceliği duyurmamız gerekiyor arkadaşlar boşverin divanı boşverin gereksiz açıklamaları

Gezgin
Gezgin - 5 yıl Önce

Eyer tükürdüğünü yayalar ve kovulanları bir şekilde geri alırsan Artık gözümde dansözden bir farkın kalmıyacak ve sen gidinceye kadar Beşiktaş taraftarlığımı donduracağım..Karadenizden dansöz çıkmaz ama..bekleyip görelim..

izmirli
izmirli - 5 yıl Önce

En büyük sorun yasalar değil uygulanması..Tüzük yürürlüğe gireli uzun süre oldu,peki bu kişiler nerdeydi.tamam herkesin emeği varda nasıl kimse anayasaya aykırı davranamıyorsa tüzükte bizim için öyle.gereken neyse yapılmalı.keşke böyle olmasaydı ama oldu.umarım sonuç BEŞİKTAŞ'ın hayrına olur.Şahıslar değil aslolan kulüptür.önce kasımpaşalılar ihraç edilemedi,şimdi de283üye edilmesin diyoruz.tamam edilmesinde,ozaman tüzük vb.niye var.Unutmadan birkaç gün sonra maçımız var ve yönetim(ister sevelim/sevmeyelim sonuçta seçilmişler,desteklenmeli)transfer yapacağına bunlarla uğraşmamalı.Sayın SEBA'nın dediği gibi"insanları kandırabilirsiniz,ama herzaman kandıramazsınız.kimsenin adamı olmayın."Tek gerçek var o da BEŞİKTAŞ.lütfen sizden tek ricam şahışlarla olan sorunları lütfen kulüp üzerinden yapmayın.Belki o zaman SAYIN SÜLEYMAN SEBA'ya bir nebze layık olabiliriz.Saygılarımla......

sükunet
sükunet - 5 yıl Önce

hata olabilir. esas erdem yapılan hataları düzeltmek ve tekrarlamamaktır. birbirimize düşüp rakiplerimizi sevindirmeyelim. güzel günler çok yakın.

yunus
yunus - 5 yıl Önce

orman ıstıfa, defol gıt artık.

ozan
ozan - 5 yıl Önce

orman sen bu takımdan gidersen kriz cözülür

1903
1903 - 5 yıl Önce

Arsenal'den fark bekleyenlerin morali çok bozuk başkan! yine beşiktaşlıymış gibi yaparak beygirtaşlılık yapamadılar.