Kızımın ismi Ayasofya’dan geliyor!

Hırvatistan'ın Slobodna Gazetesine konuşan Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 22.12.2014, 16:58
1501
Kızımın ismi Ayasofya’dan geliyor!

Beşiktaş’ın şu an bulunduğu durum için sürekli çalıştığını söyleyen Bilic, "Ligde bulunduğumuz yerin ya da lider olmamızın bir önemi yok. İyi futbol oynuyor olmamız her şeyden daha önemli. Sürekli ofansif bir futbol oynuyoruz ve kazanmak için sahaya çıkıyoruz. Takıma yeni bir perspektif kazandırmak için uğraşıyorum. İkinci yılım olmasına rağmen bu kolay bir şey değil. Kimi zaman sakatlık kimi zaman başka problemler karşınıza çıkabiliyor. Herkes pozitif ve bu durum oyunumuza yansıyor. Demba Ba bizim en büyük şansımız. İstanbul’da yeniden kendini buldu. Fark yaratıyor ve sahada bizim en iyi oyuncumuz” diye konuştu.
 
Stat sorununa da değinen Bilic, “Kendi evinizde oynayamamak kolay bir durum değil. Kupa maçı oynuyoruz ve İstanbul’da iki – üç saat uzaklıkta bir stada gidiyoruz ya da ismini modern Türkiye’nin kurucusundan alan Atatürk Stadı’nda oynuyoruz. Buraya taraftarlarımızın gelmesi gerçekten zor. Ulaşım imkanları oldukça kısıtlı” ifadelerini kullandı.


Sakalım benim bir parçam


Sakal bırakmasının da normal olduğunu vurgulayan Hırvat teknik adam, “Sakal benim her zaman bir parçam oldu. Futbol oynadığım dönemlerde de sık sık sakal bıraktım. Bana ayrı bir hava kattığını düşünüyorum. Beğenmemeniz durumunda tıraş olarak kurtulmanız mümkün” diye konuştu.

 

Kızımın ismi Ayasofya’dan geliyor!

 


Yeni doğan kızına Sophie ismini vermelerinin özel bir sebebi olduğunu belirten Bilic, “Sophie, İstanbul’da doğdu. Hristiyanlıkla ilişkili olsun istedim ve İstanbul simgelerinden biri olan Ayasofya’dan dolayı Sophie ismini vermeye karar verdik. Ancak son 10 yılda en çok kullanılan kız isminin Sophie olduğunu da bilmiyorduk.” dedi.

Yorumlar (5)
receppp! 5 yıl önce
bilic hocam! aslında iyi bir insansınız. dürüst ve mert bir insansınız. sizin için tek duam: dembe ba mız gibi doğru ve asıl din olan islamiyetin güzel bir yaşantısı ve temsilcisi olduğunuzu görmek. rabbim size inşallah hidayet nasip eder, tam anlamıyla güzel ve iyi bir insan olursunuz..
berke 5 yıl önce
sacmalama sanane adamin dininden sen kedi isine bak
berke 5 yıl önce
sacmalama sanane adamin dininden sen kedi isine bak
karakartal 5 yıl önce
yahu arkadaş ne saçma sapan bir yorum sana ne adamın dininden bu yaştan sonra adamın inancını mı değiştireceksin ?
receppp! 5 yıl önce
arkadaşlar! ne saçmalıyorsunuz! adam için dua ediyorum. sizene. ben hakaret mi ediyorum. bu yaştan sonra değiştireceksinde ne demek. asıl din islamiyet. metin içinde hıristiyanlıktan söz ettiğinden ötürü, bizde allah hidayet nasip etsin sana dedik ne var bunda? asıl din islamiyet olduğundan adam cennete gitsin istiyoruz. müslüman olarakta bu yönde dua ediyoruz. siz neden rahatsız oluyorsunuz?