Kimse tek başına sorumlu değil...

Akhisar maçında Alexis'le topu paylaşamayınca ayağından topu kaçıran ve Beşiktaş'ın gol yemesine neden olan Tolga Zengin, dönüş uçağında takım arkadaşlarından özür diledi.

GÜNDEM 25.04.2016, 09:34 25.04.2016, 09:36
544

 Puan kaybetmelerinde sorumluluğu olduğunu söyleyen tecrübeli kaleci, "Hepinizden özür diliyorum. Bana yakışmayan bir hata oldu. Kazanabileceğimiz maçı, beraberlikle tamamladık" dedi.

Arkadaşları ise, "Bir hata varsa bu hepimizin. Kimse tek başına sorumlu değil" diyerek Tolga'ya destek çıktı. Alexis'in de bu pozisyon ve topu elle keserek penaltıya sebebiyet verdiği pozisyon için takımdan özür dilediği öğrenildi. Sabah
Yorumlar (4)
anadolu kartalı 5 yıl önce
şampiyonluk kaçınca özür dilersiniz artık KAPTAN.... Tıpkı uefadan elendiğimizde yaptığın gibi. Bıraktık maç kurtarmanı falan hata bari yapma. kaleye gelen 4 şuttan üçü gol olurdu şimdi adamların bir pozisyonu var ama üç gol yemişiz. Baya geliştirdin kendini...
BEŞİKTAŞK 5 yıl önce
Fevzi vardı hatırlar mısınız? Galatasaray maçında topu ayağının altından kaçırınca gönderilmişti. E Şampiyonluk gitmişti o senede. Tolga gitmek için ne yapmalı ki daha.
O. Erhan Keskin 5 yıl önce
Hakan Arıkan bu kadar rezil etmedi takımı; ama gönderildi. Cenk Gönen de öyle. Tolga'ya verilen şans Boyko'ya verilmeli, sezon sonunda da kesinlikle gönderilmelidir.
Günay 5 yıl önce
Günay bi kere hata yaptı kızağa çekildi, bence gs maçındaki çıkışı doğruydu ama ıskaladı.