Kılıçdaroğlu Açıkladı...Beşiktaş

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş ile Yunanistan temsilcisi Asteras arasında oynanan UEFA Avrupa Ligi C Grubu ilk maçını izlemek için Atatürk Olimpiyat Stadyumu'na geldi.

GÜNDEM 18.09.2014, 22:05
Kılıçdaroğlu Açıkladı...Beşiktaş

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş ile Yunanistan temsilcisi Asteras arasında oynanan UEFA Avrupa Ligi C Grubu ilk maçını izlemek için Atatürk Olimpiyat Stadyumu'na geldi.

Maç öncesi gazetecilere açıklama yapan Kılıçdaroğlu, "Bu akşam hepimiz siyah-beyazlıyız. Hepimiz Beşiktaşlıyız. Onları yürekten kutladığımı ifade etmek isterim. Çarşı'ya destek veriyorum. Onlar benim kalbimde, yüreğimde. Onlar, ülkelerini ve insanlarını seviyorlar. Demokrasiyi ve hukukun üstünlüğünü savunuyorlar. Gönlüm hep onların yanında" diye konuştu.

Kılıçdaroğlu, bir gazetecinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bank Asya konusundaki değerlendirmelerini sorması üzerine ise "Suç işlemeye devam ediyor" dedi.

Maçı, Çarşı taraftar grubuyla izlemesi beklenen Kılıçdaroğlu, son anda yapılan değişiklikle stada protokol tribününden giriş yaptı.

Loading...
Yorumlar (20)
marco 5 yıl önce
Sayin vekilim oncelikle ugursuz geldiniz, sonra madem maca geldiniz siyasi soruya burasi siyaset yapma yeri degil diyip gecmeliydiniz daha sonra da zatem tribune gelseniz tepki olqcakti korktugunuz icin gelmediginiz belli oldu.
guner eser 5 yıl önce
sen kimsinde besiktasli olacan rantc ne didigini bilmez merdivene tersten binen kisilik
emre altuntas 5 yıl önce
Ben besiktasliyim ve sizden kulubumuzden uzak durmanizi istiyorum mide bulantısı gibisin adam gibi izle taraftarsan Çirkinliğin lüzumu yok
kerem uykucu 5 yıl önce
bu iş uğur dündarın somaya gidip rant sağlamaya çalışması gibi oldu soma halkı kovmuştu onuda bizim canımız yanarken geldin siyaset yapıyosun dediler haklı olarak ! buda onun gibi nemalanmaya çalışan basit siyasetci örneği
dembaba 5 yıl önce
ha sen eksiktin sende geldin tam oldu senin yuzunden yenildik zaten ugursuz adam baska kapiya burdan sana ekmek cikmaz haydii haydi
Titan 5 yıl önce
Şu adamın varlığına bile tahammül edemiyorum.İşi gücü oradan buradan ekmek çıkarmak.Beşiktaş'tan sana ekmek çıkmaz koçum!!!Bir dahada gelme! Senin yüzünden berabere kaldık uğursuz herif!!
ozan 5 yıl önce
neden geldi bu inek ya
asi kartal 5 yıl önce
yorum yapan yaratıklar siz hırsızların götünün kılısınız utanmadan bide konuşuyosunuz allah hepinizden bu ülkenin hesabını sorsun çarşı üyelerinin nelerle suçlandığını görmüyomusunuz beşiktaş çarşıdır dışında kalanlar beşiktaş lı değildir biz kula kulluk eden camia değiliz hepiniz çıkarlarınız için vatanı bölmeye kalakanlara yağmalıyanlara eğildiniz haram olsun bu ülke sizlere sorun kılıçdaroğlu değil sorun sizin adi çakalca yorumlarınız umarım hepiniz işsiz kalırsınız benim gibi bir ekmeğe muhtaç olursunuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın