Keşke zaman dursaydı

"Bu olay beni gerçekten çok üzdü. Çirkin yorumlara kulak asmamak mümkün değil. Keşke zaman dursa ve o pozisyon yaşanmasıydı..."

GÜNDEM 17.07.2015, 03:23
649
Keşke zaman dursaydı

Almanya kampının son gününde Tolgay Arslan'ın sol diz çapraz bağlarını koparması Beşiktaş'ta şok etkisi yarattı. Tolgay'ın Eslem Öztürk'ün müdahalesinin ardından çimlere takılarak sakatlanması ise taraftarları ikiye böldü. Sosyal medyada, bazı taraftarların genç yıldız adayına tepki mesajları yayımlaması üzerine, bazı taraftarlar da destek mesajları attı. Gelen tepkilere yine sosyal medyadan cevap veren Eslem, "Bu olay beni çok üzdü. Böyle çirkin yorumlara kulak asmamak mümkün değil. Yine de canınız sağ olsun. Keşke zaman dursa ve o pozisyon yaşanmasaydı. Umarım Tolgay Ağabey en kısa zamanda sahalara döner ve yeniden formuna kavuşur" ifadesini kullandı. Gökhan Töre, Günay ve Leipzig'e transfer olan Atınç, Tolgay'a 'Geçmiş olsun" dileklerini sunarken Barça'nın yeni yıldızı Arda Turan ise "Geçmiş olsun kardeşim. En kısa zamanda yine aslanlar gibi döneceksin aramıza inşallah" yazılı mesaj yayımladı. 

AĞLADI, AĞLATTI...
Tolgay'ın, yaşadığı sakatlık sonrası gözyaşlarını tutamadığı, bunu gören takım arkadaşlarının da ağladığı öğrenildi. Yıldız futbolcunun sahalara dönüş süresinin 8 ayı bulabileceği belirtildi.

BİR GÖRÜŞ: METİN TEKİN

Veli Kavlak ve Tolgay Arslan'ın yokluğunda Beşiktaş, orta sahaya transfer yapmalı mı? Yoksa mevcut kadro yeterli mi?

ORTA SAHACIYA İHTİYAÇ VAR
Beşiktaş, geçen sezonun son bölümünde Veli Kavlak'ın yokluğunu fazlasıyla hissetti. Tecrübeli futbolcunun bu sezona da yetişememesinin ardından, Tolgay Arslan'ın çapraz bağ sakatlığı Beşiktaş için büyük bir şanssızlık oldu. Tabii ki, bu iki oyuncunun yokluğu yeni sezonda Beşiktaş'a transfer anlamında bazı mecburiyetleri de beraberinde getirecek. Kısacası, Beşiktaş ortaya çıkan bu tablodan sonra, kesinlikle orta saha transferine büyük ihtiyaç duyuyor. Çünkü baktığınız zaman, 'Atiba Hutchinson ve Oğuzhan Özyakup tamam" diyebilirsiniz, Necip Uysal'ı natif olarak söyleyebilirsiniz. Jose Sosa'nın orta sahanın merkezinde nasıl ve ne kadar kullanılabileceği de tartışılır. Ancak şu bir gerçek ki, kesinlikle bir orta sahacıya ihtiyaç var. Bu sakatlıklar, Beşiktaş'a bir transfer maliyeti olarak dönecek. Ama esas olan doğru oyuncuyu bulabilmek. Çünkü, parayı bulsanız da doğru oyuncuyu bulamazsanız sportif anlamda hedeflerinize ulaşmanız çok ama çok zorlaşıyor.

 

Kaynak:Sabah

Yorumlar (0)