''Keşke ikisi olsa''

Beşiktaş yönetiminin ütopyası futbolu Şenol Güneş-Mustafa Denizli ikilisine emanet etmek.

GÜNDEM 07.06.2015, 11:45
1048
''Keşke ikisi olsa''

Siyah-beyazlılar çok büyük olasılıkla iki isimden biriyle teknik direktörlük için anlaşacak. Ancak yöneticiler, “Aslında ikisi birlikte futbolun başına geçse ne güzel olur!” diyor

BEŞİKTAŞ’TA Slaven Biliç’ten boşalan teknik direktörlük koltuğu yeni sahibini bekliyor... Siyah-beyazlı yönetim, Fatih Terim’le birlikte Türk futbolunun yetiştirdiği 3 büyük hocadan ikisi; Mustafa Denizli ve Şenol Güneş’e yoğunlaşmış durumda. Çok büyük bir olasılıkla bu iki isimden biri Beşiktaş’ın yeni teknik patronu olarak göreve başlayacak. 

ANCAK yönetimin bir ütopyası var... O da bu iki ismin birlikte çalışması. Yöneticiler, “Aslında ikisi birlikte futbolun başına geçse ne güzel olur!” diyorlar. 


ÖTE yandan siyah-beyazlılar şu an teknik direktörün dışında futbolda üst yapının başına geçecek bir isim de arıyor. Bu kişi scout ekibini yönetecek, altyapıyı organize edecek, futbol A takımının transferleri için görüşmeler yapacak, kısacası futbolu yönetecek. Ancak A takımın teknik direktörüne ve sistemine hiçbir şekilde karışmayacak. 

BU arada yönetimin göreve gelecek teknik direktörün seçeceği ekiple ilgili aldığı bir karar da var. O da yardımcı antrenörler ve sağlık heyeti belirlenirken hocayla isimler üzerinde mutabık kalınması.

Haber Kaynağı: Vatan

Yorumlar (4)
devdev 6 yıl önce
kartal yuvasinda da yarim ekmek sucuk satin...
hari tosun 6 yıl önce
ona buna yağ çekecek güzellik yapacak hatır işlerinin peşinde koşacak futbolcuları gazlayacak birisi olsa biliç de şampiyon yapardı bu takımı..
asi kartal 6 yıl önce
oldu canım;başka!!! hatta fatih terim'ide ekleyin listeye 3 lü yapsınlar
hayri tosun 6 yıl önce
bu sitenin çok takipçisi var.. daha kaliteli makaleler yayınlamalarını bekliyoruz..