Kerim Frei, Quaresma'yı arattı

Şenol Güneş, cezalı olan Ricardo Quaresma’nın yerine son haftaların formda ismi Kerim’i görevlendirdi. Ancak genç yıldız Kasımpaşa karşısında tel tel döküldü.

GÜNDEM 05.04.2016, 08:32 05.04.2016, 08:33
149

 Siyah-Beyazlılar’da Kasımpaşa maçı öncesi Tolga Zengin, Gökhan Töre ve Rhodolfo sakat; Ricardo Quaresma ise cezalıydı. Şenol Güneş’in bu isimlerin yokluğunda nasıl bir kadro sahaya süreceği merakla bekleniyor. Tecrübeli teknik adam, Quaresma’nın yerine son haftaların en etkili isimlerinden biri olan Kerim Frei’ı sağ kanatta görevlendirdi. Diğer kanatta ise Olcay Şahan oynadı. Ancak her iki oyuncu da beklentilerin çok uzağında kaldı.

Şenol Güneş, ilk yarıda dökülen Kerim’i ikinci yarının başında kenara aldı. Olcay ise 57’de yerini Cenk Tosun’a bıraktı. Tolga’nın yokluğunda eldivenleri devralan Boyko da ilk goldeki hatasıyla hayal kırıklığı yarattı. Güneş, savunmada Marcelo’nun yanında da Necip Uysal’ı oynatıp, Alexis’i kulübede oturttu. Bu arada Mustafa Pektemek, ligde 5 Aralık’ta oynanan Kayserispor maçının ardından ilk kez dün akşam, 90. dakikada oyuna dahil olarak şans buldu.


Fanatik
Yorumlar (0)