Kerim Frei gemileri yaktı!

Beşiktaş’ta forma şansı bulamadığı için hocası Şenol Güneş ile sorun yaşayan Kerim Frei, sezon sonu takımdan ayrılmayı kafasına koydu. Genç oyuncu menajerini İstanbul’a çağırdı ve teklifleri değerlendirmeye başladı.

 Beşiktaş’ta hiç kimsenin beklemediği bir gerginlik patlak verdi. Fenerbahçe derbisinin yaralarının sarılmaya çalışıldığı şu ortamda genç oyuncunun Başkan Fikret Orman’la görüşmek için randevu istediği bildirildi.

 
Haftalarca forma giymeyip, Gençlerbirliği maçında son 5 dakikada oyuna alınınca, “Ben 5 dakikalık oyuncu muyum?” diyerek isyan eden Kerim, Şenol Güneş tarafından derbide kadro dışı bırakılmıştı. Kerim devre arasında Fikret Orman tarafından kalması konusunda ikna edilmişti.
 
Güneş görüştüğü Kerim’e kendisine daha fazla forma şansı verme sözü vermişti. Fakat genç futbolcu geçen sürede formadan daha çok uzaklaşmaya başladı. Bu da genç oyuncuyu iyiden iyiye sıkıntıya sokmayı başladı. Kerim’e Orman’ın henüz randevu vermediği ama Kerim’in bu görüşme gerçekleştiğinde Başkan’dan sezon sonu için takımdan ayrılmak için izin isteyeceği iddia edildi. Ayrılmayı kafasına koyan Kerim, menajerini İstanbul’a çağırdı ve teklifleri değerlendirmeye başladı. 


KAYNAK:SÖZCÜ
Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2016, 21:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adnan
Adnan - 3 yıl Önce

Adam hakli

kartalim
kartalim - 3 yıl Önce

adam töre veya olcay dan kotu değil,hakli

BJK
BJK - 3 yıl Önce

Gökhan bu kafaylan devam ederse sen ilk 11'den çıkmazsın kerim.

mesut
mesut - 3 yıl Önce

adam gitmek istiyorsa bile sonuna kadar haklı şenol hocanın belkide en büyük yanlışıdır kerime forma vermemek kerim kumaşı sağlam bir oyuncu umarım bundan sonra hak etmeyen değilde hak eden oynar kerimde bir yere gitmez

karakartal
karakartal - 3 yıl Önce

Haber yanlis da olsa bu oyuncunun yedek kalmasi mumkun olmamali olcaya 100 ceker

Kartalizi
Kartalizi - 3 yıl Önce

Kerim Frei bir yere gitmez asparagas haber bu. Zaten SÖZCÜ'nün bırakın sporu siyasi bile hangi haberi doğru çıkmış ki !!!

BJK
BJK - 3 yıl Önce

Gökhan bu kafaylan devam ederse sen ilk 11'den çıkmazsın kerim.

Azadhan
Azadhan - 3 yıl Önce

Anlamadım gitti kerim Olcay ile kıyaslasan kerim daha iyi ve yetenekli oyuncu adam yedek te Olcay ise ben takımda hiç bir katkısını bulamıyorum Olcay ise ilk 11 de yoksa bu tür durumlarda mı rant işi