Kerim Frei gemileri yaktı!

Beşiktaş’ta forma şansı bulamadığı için hocası Şenol Güneş ile sorun yaşayan Kerim Frei, sezon sonu takımdan ayrılmayı kafasına koydu. Genç oyuncu menajerini İstanbul’a çağırdı ve teklifleri değerlendirmeye başladı.

GÜNDEM 05.03.2016, 21:41 05.03.2016, 21:43
13311

 Beşiktaş’ta hiç kimsenin beklemediği bir gerginlik patlak verdi. Fenerbahçe derbisinin yaralarının sarılmaya çalışıldığı şu ortamda genç oyuncunun Başkan Fikret Orman’la görüşmek için randevu istediği bildirildi.

 
Haftalarca forma giymeyip, Gençlerbirliği maçında son 5 dakikada oyuna alınınca, “Ben 5 dakikalık oyuncu muyum?” diyerek isyan eden Kerim, Şenol Güneş tarafından derbide kadro dışı bırakılmıştı. Kerim devre arasında Fikret Orman tarafından kalması konusunda ikna edilmişti.
 
Güneş görüştüğü Kerim’e kendisine daha fazla forma şansı verme sözü vermişti. Fakat genç futbolcu geçen sürede formadan daha çok uzaklaşmaya başladı. Bu da genç oyuncuyu iyiden iyiye sıkıntıya sokmayı başladı. Kerim’e Orman’ın henüz randevu vermediği ama Kerim’in bu görüşme gerçekleştiğinde Başkan’dan sezon sonu için takımdan ayrılmak için izin isteyeceği iddia edildi. Ayrılmayı kafasına koyan Kerim, menajerini İstanbul’a çağırdı ve teklifleri değerlendirmeye başladı. 


KAYNAK:SÖZCÜ
Yorumlar (14)
Adnan 5 yıl önce
Adam hakli
kartalim 5 yıl önce
adam töre veya olcay dan kotu değil,hakli
BJK 5 yıl önce
Gökhan bu kafaylan devam ederse sen ilk 11'den çıkmazsın kerim.
mesut 5 yıl önce
adam gitmek istiyorsa bile sonuna kadar haklı şenol hocanın belkide en büyük yanlışıdır kerime forma vermemek kerim kumaşı sağlam bir oyuncu umarım bundan sonra hak etmeyen değilde hak eden oynar kerimde bir yere gitmez
karakartal 5 yıl önce
Haber yanlis da olsa bu oyuncunun yedek kalmasi mumkun olmamali olcaya 100 ceker
Kartalizi 5 yıl önce
Kerim Frei bir yere gitmez asparagas haber bu. Zaten SÖZCÜ'nün bırakın sporu siyasi bile hangi haberi doğru çıkmış ki !!!
BJK 5 yıl önce
Gökhan bu kafaylan devam ederse sen ilk 11'den çıkmazsın kerim.
Azadhan 5 yıl önce
Anlamadım gitti kerim Olcay ile kıyaslasan kerim daha iyi ve yetenekli oyuncu adam yedek te Olcay ise ben takımda hiç bir katkısını bulamıyorum Olcay ise ilk 11 de yoksa bu tür durumlarda mı rant işi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın