Kendinizi vurdurtmayın!

Fenerbahçeli yönetici İlhan Ekşioğlu, sosyal medyadan bir gazeteciye tehdit yağdırdı.

GÜNDEM 14.04.2016, 08:31 14.04.2016, 08:38
3677

 Fenerbahçe'nin Galatasaray ile oynadığı maç sonrası İlhan Ekşioğlu, twitterda gazeteci Serdar Bilican'a tehdit savurdu.

 
İlhan Ekşioğlu gazeteci Serdar Bilican'ı tehdit etti 
 
İlhan Ekşioğlu, Serdar Bilican'a DM yoluyla ulaşarak, "Bir daha Fenerbahçe'nin ismini ağzına almayacaksın it Bilican Kendinizi vurdurtmayın. Fikret Bey'in de köpekliğini yapmayın" ifadelerini kullandı.
 
Serdar Bilican aldığı mesajı twitter hesabından paylaşarak "An itibariyle Fenerbahçeli yönetici İlhan Ekşioğlu'ndan gelen mesajı kamuoyuyla paylaşmakta sorun görmüyorum. Beni vurdurun." şeklinde konuştu.
 
Serdar Bilican'ın İlhan Ekşioğlu ile ilgili açıklamaları
 
Mesajların sosyal medyaya yansımasından sonra Serdar Bilican Beyaz TV 'de yayınlanan Beyaz Futbol programına bağlandı.
 
Ertem Şener'in sorularını yanıtlayan Serdar Bilican İlhan Ekşioğlu'nu tanımadığını ve kendisine tweet atmadığını belirterek, "Şu anda şoktayım. Fenerbahçe camiasının bir yöneticisinden böyle bir mesaj almak üzdü beni. İlhan Ekşioğlu'nu tanımıyorum. TV izlerken mesaj geldi. Bakayım dedim İlhan Ekşioğlu... İnanamadım yani o mesajı görünce. Hukuki olarak hakkımı arayacağım zaten. Ben İlhan Ekşioğlu'na hiç tweet atmadım. Kendisiyle alakalı bir şey söylemedim hiç" dedi.
 
İlhan Ekşioğlu'nun tehdit ettiği Serdar Bilican kimdir?
 
İlhan Ekşioğlu'nun DM yoluyla tehdit ettiği Serdar Bilican Almanya'nın Köln kentinde yaşayan bir gazeteci. Serdar Bilican Köln'de Spox adlı bir yayın kuruluşunda görev yapıyor.
 
Serdar Bilican, İlhan Ekşioğlu'ndan gelen tehdit mesajının videosunu yayınladı
 
Sosyal medyada ilk etapta Serdar Bilican'ın İlhan Ekşioğlu'ndan gelen mesajın bir yalandan ibaret olduğu yönünde yorumlar yapıldı. Serdar Bilican, bu yorumlar üzerinde İlhan Ekşioğlu'nun attığı mesajı videoya aldı.
 
(Futbol Arena)
Yorumlar (7)
TOSBİŞ 5 yıl önce
Aziz yıldırımın sivas beşiktaş maçına fırat aydunusu tayin ettiğini ben duyduğuma gör siz mutlaka duymuşsunuzdur.Şampiyonluk için erken futbolcuları rehavete sokmayın şike yapanların üzerine odaklanın.Sivas can çekişiyor üstüne üstlük hakemde satın alındıysa ve teşvik pirimide varsa bu maç zor olacak.Lütfen kararnlık güçlere engel olun sesiniz çıksın korkmayın arkanızda 20 milyon Beşiktaş taraftarı var.
TAKILBERİ 5 yıl önce
AZİZ YILDIRIM SİVAS BEŞİKTAŞ MAÇININ HAKEMİNİ FIRAT AYDUNUS OLARAK ATADI SEN DAHA UYU YÖNETİM ADAMLAR ŞAMPİYONLUĞU MASA BAŞI OYUNLARLA ELİMİZDEN ALMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADILAR.TEPKİNİZİ FEDERASYONUN MAİL ADRESİ [email protected] MAİL GÖNDEREREK VE OLAYI KINAYARAK GÖSTERİN..!
KANKA 5 yıl önce
AZİZ YILDIRIMIN SİVAS MAÇINA ATADIĞI FIRAT AYDUNUS TAYİNİNİ PROTESTO İÇİN [email protected] FEDEROSYONUN MAİL ADRESİNİ TOPA TUTALIM..!
Pelin 5 yıl önce
Fikret bey in köpekleri demiş bizim kopeklerimiz olamaz anca aziz Yıldırım gibi sizin gibi karaktersizlerin olur. nereye kimi atarsa atasin bizimkiler doğru düzgün oynayıp herken üstüne düşeni yaparsa kimse şampiyonluğu alamaz elimizden
Pelin 5 yıl önce
Artık dagıldılar takım olarak biz aksine daha da kenetlendik kimse karamsar dusunmesin böyle haberlerde daha çok çıkar o kadar kolay değil kafasına göre hakem atayip şampiyonlugu elimizden almak bizimkiler kör değil öyle bişey olrsa gerekeni yaparlar
kartal 5 yıl önce
hadi ülkem ne yapacaksın bakalım tehdit ediyor bu da bir nevi terörist görelim adaletini. aslında ilhan efendi pisliğinin üzerinde sinek vurmuş mu.
Pelin 5 yıl önce
onlara bişey yapmazlar görülmez bunlar şike olayından kurtulan adamlara bu tehtit için bişey yaparlar mi bunlar her türlü kıvırır işleri bu karaktersizler bizim bi tane futbolcumuzda olan karakter bunların kulubunn hiç birinde yok